Премахване на рейтинг.....

• 35 Отговора
  • 23342 Прегледи
*

Неактивен kaia1980

• Нов
  • *
  • 11
  • +0/-0
Премахване на рейтинг.....
« -: април 21, 2015, 07:51:13 pm »
Всичко, което сте намислили е много прекрасно, но премахвайки рейтинг коментарите допускате много мошеници до платформата. Не искам да сравнявам сайта с Ebay или други сайтове за търговия....но ще ме извините в този, не предлагате грам защита на потребителите. Как ще ми гарантирате парите??? Друг недостатък....нима мислите, че някой потребител (нормален) ще предупреди 200...400.500....свои последователи за промените, които правите и ще си размени контакти с тях?.....Хайде помислите ги тези неща!

*

Неактивен kaia1980

• Нов
  • *
  • 11
  • +0/-0
Re: Премахване на рейтинг.....
« Отговор #1 -: април 22, 2015, 01:15:34 pm »
Освен това, като приоритет са сделките, направете видимо за всички от, колко човека се наблюдава една обява! Смятам, че това е добър стимул.

*

Неактивен olx-potrebitel

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #2 -: април 24, 2015, 01:21:12 pm »
Абсолютно съм съгласна с kaia1980 .Всеки представя себе си в добра светлина,но единствено рейтингите ни даваха реална представа за коректността на даден потребител.Малко или много броят позитиви/негативи говори нещо за човека...
Аз лично на колкото потребители с 0 коментари съм гласувала доверие,съм оставала крайно разочарована,а тези с по 15-20 .. 50,100 позитивни оценки,са си ги оправдавали с лоялно отношение.Така че - ДА , рейтингът има значение,и то не малко.
 Друга излишна промяна-представянето/профилът - за мен, например,е важно посетилите профила ми да прочетат ,че размяна приемам само срещу нови неща,че работя само с Еконт и т.н.,и да ми спестят подобните съобщения и запитванки.Но екипът и дизайнерите на ОЛХ съответно ме лишават от това удобство без логична причина.
 Недоизпипани стоят и нещата с наблюдаващите моите обяви и последователите ми.
 Общо взето промените не са стигнали до "целта" , а именно улесняване работата на потребителя,даже обратното...
Но ,разбира се , това е мнение на един човек.

*

Неактивен 12345678

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #3 -: април 24, 2015, 04:25:26 pm »
Голяма грешка е премахването на рейтинга, сайта ще се напълни с мошеници. Направете така, че сайта да остане единствения ГРАМОТНО НАПРАВЕН.....

*

Неактивен netko

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #4 -: април 24, 2015, 08:22:33 pm »
съгласен съм за рейтинга за потребителите сега ще стане само мошеници с по 3 4 регистрации.

*

Неактивен Galina67

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #5 -: април 25, 2015, 01:13:54 am »
Като цяло за мен това е огромно разочарование и преди беше удоволствие да правя сделки , сега си късам нервите, не знам може да съм тъпа.А това с премахването на рейтингите е удобно само за тях.

*

Неактивен vamfan

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #6 -: април 25, 2015, 01:14:37 pm »
И да говорим, все тая, сайта стана копие на румънският OLX, а там няма рейтинг. Така че, това е положението, риск печели, риск губи.

*

Неактивен амиго94

• Потребител
  • **
  • 64
  • +0/-0
« Отговор #7 -: април 25, 2015, 10:35:44 pm »
Като цяло за мен това е огромно разочарование и преди беше удоволствие да правя сделки , сега си късам нервите, не знам може да съм тъпа.А това с премахването на рейтингите е удобно само за тях.

за какво са им 3-4 регистрации, една им стига.....измамват някой балък и после си правят промяна на меил адреса и са готови за поредната измама....
Заповядайте в Магазинера....започвате отначало, но ....всички сме така....

*

Неактивен mishoka81

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
« Отговор #8 -: април 25, 2015, 11:46:50 pm »
Само на мен ли така ми се струва или и сайта ни (който беше един от малкото смислени) се превръща в пълна боза :( Нямам против обновяването, напротив нужно е! Но не и като се премахват толкова познати и полезни неща... За отгомно съжаление и аз, както много други нямам намерение вече да си губя времето тук - жалко, беше полезен сайт!
Доброто отношение предизвиква добро отношение! Бъдете позитивни и искрени!

*

Неактивен DESIIIII

• Нов
  • *
  • 7
  • +0/-0
« Отговор #9 -: април 26, 2015, 07:25:02 am »
Хора живеем в БГ все пак- рейтинга е много важен !!!!!! - сега освен да зачестят измамите / това е 1000% сигурно / и сами хората да се отдръпнат от най добрият сайт в БГ до момента  - нищо друго няма да стане - има вече конкурентни сайтове в БГ които ще се възползват ,които са не дотам развити до момента . Все пак този сайт сами хората си го развиха и тръгна от 1 форум. Аз сам с доста опит в този сайт и с над 700 + оценки , и съм потресена - АДМИНИСТРАТОРИТЕ мислете по реално - живеем в България !!!

*

Неактивен sharkov_sl

• Нов
  • *
  • 8
  • +0/-0
« Отговор #10 -: април 26, 2015, 10:10:40 am »
Безмислено е да се задават тук въпроси към хората, които поддържат OLX платформата. Този форум няма нищо общо с тях. Всичко е бизнес интереси и сметки. Има си финансова политика и финансови съветници. Рейтинги,последователи,следящи обявите..... , тях това не ги интересува. Големите фирми си плащат и всичко е направено за тях.

*

Неактивен DESIIIII

• Нов
  • *
  • 7
  • +0/-0
« Отговор #11 -: април 26, 2015, 12:35:42 pm »
АДМИНИСТРАТОРИТЕ ЧЕТАТ ФОРУМА !!! Живеем в БГ и измамите ще зачестят и потребителите ще се отблъснат / както сами хората си го развиха навремето от БГ мама форума , същите ще го погребат като лека по лека се отеглят/ - така сайт номер 1 в БГ ще бъде бързо заместен от конкурентните сайтове.
Промените са важно нещо - но това с рейтинга НЕ Е . Изказвам почти професионално мнение , защото с интернет търговия се занимавам повече от 8г в най развитите сайтове в света. Ако не живеехме в България - нямаше да е от голямо значение толкова рейтинга , ако сме развита държава с високи цености и култура - но при положение че мисленето ни е измамно и мислим как да се прецакваме сами - ще е пагубно за сайта. В България не сме дорастнали толкова за съжаление за да си имаме доверие. Поръчаните и непотърсени пратки ще зачестят , ще зачестят и измамите .

Това са интереси - и понеже сайта е номер 1 за момента си позволяват това, но според мен обявите ще стават все по малко и потърпевшите от измами повече.
Лично аз която имах 100%+ рейтинг с над 700 -800 оценки в този сайт ще търся алтернатива в други БГ сайтове.

ХОРАТА / МАЙКИТЕ най вече / в България сами развиха сайта през годините и пак същите ще го погребат !!!!
« Последна редакция: април 26, 2015, 02:12:18 pm от DESIIIII »

*

Неактивен DESIIIII

• Нов
  • *
  • 7
  • +0/-0
« Отговор #12 -: април 26, 2015, 01:09:53 pm »
КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ МАХАНЕ НА РЕЙТИНГА !!!!!!!!!! Забелязах дори че обявите са паднали с над 250 000 за 2-3 дни !!!!!!! - и този спад според мен ще продължи - АДМИНИСТРАТОРИИИИ събудете Собствениците на сайта / защото те не са българи 1000% / В България ще сме дорастнали да имаме култура и цености / без измами и мошеничества / след 100г а може би НИКОГА !!!!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: април 26, 2015, 02:14:12 pm от DESIIIII »

*

Неактивен alsasi

• Нов
  • *
  • 8
  • +0/-0
« Отговор #13 -: април 27, 2015, 05:07:21 pm »
Много сме потребителите, които не сме доволни от новата визия на сайта и премахването на важните опции-рейтинг, наблюдавания, офериране и прегледи.
Призовавам в знак на протест хората да архивират или изтриват обявите си с цел намаляването им, като идеята е призива да ни бъде чут. Ще ви помоля да постнете страницата и да станете фен, за да можем да съберем повече недоволни потребители.Масово се премахват негативните коментари, като смятат така да ни заблудят че недоволните са малко. Надявам се че призива ни ще бъде чут, но зависи много от нас. Благодаря!

https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%B0%D0%B6%D0%B8-%D0%9D%D0%95-%D0%BD%D0%B0-OLX-%D1%81-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0/1582623705339328?ref=hl

*

Неактивен 12345678

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #14 -: април 27, 2015, 10:37:34 pm »
Обявите ми вече са в (редактирано).
« Последна редакция: април 27, 2015, 11:29:27 pm от Gerg »