Премахване на рейтинг.....

• 35 Отговора
  • 23376 Прегледи
*

Неактивен Гъбката

• Нов
  • *
  • 38
  • +0/-0
Re: Премахване на рейтинг.....
« Отговор #15 -: април 28, 2015, 09:58:40 am »
В сегашния си вид сайта е рай за измамниците. Това ли беше целта?

*

Неактивен january

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #16 -: април 28, 2015, 10:32:20 am »
Това с премахване на рейтига е най голямата глупост която можаха да направят. Ако нещата не се подобрят , а именно връщане на рейтинг и коментари по сделките ,според мен ОЛХ България ще остане без потребители.

*

Неактивен jj11

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #17 -: април 28, 2015, 12:29:40 pm »
Премахването на рейтинга е огромна грешка. Подарък за всички измамници. Какъв беше проблема да има рейтинг, за да се ориентират хората доколко е коректен някой? Вижте световните лидери - ибей - глупави ли са? Дори и там има измамници, но като видиш някой с 98-100% положителни отзиви, си спокоен за сделката си. Ако олх наистина се вслушват в мненията на потребителите си, надявам се да върнат рейтинговата система, която е само за добро. Иначе става толериране на измами.

*

Неактивен Mama

• Нов
  • *
  • 27
  • +0/-0
« Отговор #18 -: април 28, 2015, 01:27:50 pm »
Голяма грешка, обявите падат с часове.

*

Неактивен potrebitel

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
« Отговор #19 -: април 29, 2015, 10:02:04 am »
Аз също не доумявам защо съсипват всичко...Още със смяната на името заподозрях големи проблеми...Имах голям рейтинг,много хора мибяха последователи а сега-анонимност и несигурност!

*

Неактивен Mama

• Нов
  • *
  • 27
  • +0/-0
« Отговор #20 -: април 29, 2015, 03:39:46 pm »
Голяма грешка, обявите падат с часове.
3046657 обяви близо до теб в 15,40

*

Неактивен elka-38

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #21 -: април 29, 2015, 04:47:04 pm »
Откакто са направили промените в ОЛХ,нямам желание да влизам,беше ми любим сайт.От тук нататък мисля да не качвам повече обяви,а също и да не купувам!Жалко,бях свикнала толкова много с него!!!

*

Неактивен ludakaluda

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #22 -: април 30, 2015, 08:52:43 am »
 Сега, ако някой го измамят- може да си го върне лесничко бе... Ще стане мазало..... направо не ми се мисли.... Ще купуваме-продаваме със страх.....
Ама и тук няма много ентусиасти, Къде се изпокрихте бе???
Който е запознат да каже какви са условията в другите сайтове за покупко=продажби..

*

Неактивен alsasi

• Нов
  • *
  • 8
  • +0/-0
« Отговор #23 -: април 30, 2015, 02:06:45 pm »
Призовавам недоволните от новата платформа на ОЛХ да се присъединят към нас. Всички потребители, които не са доволни от новите правила на ОЛХ да премахнат обявите си или да ги архивират с цел нашия глас да се чуе и промените да бъдат премахнати.
Facebook страница : Кажи НЕ на ОЛХ с новите правила

https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%B0%D0%B6%D0%B8-%D0%9D%D0%95-%D0%BD%D0%B0-OLX-%D1%81-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0/1582623705339328

*

Неактивен krasibn

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #24 -: май 04, 2015, 09:22:09 am »
Определено е рай за измамниците. Как може такова нещо. Сега как да разберем кой какъв е? И къде е изобщо е бутона оферирай? Много тъпо го направихте и самата визия. Върнете го по старому.

*

Неактивен Гъбката

• Нов
  • *
  • 38
  • +0/-0
« Отговор #25 -: май 04, 2015, 10:28:39 am »
Ние си пишем, оплакваме се, възмущаваме се. Няма никой да направи нищо. Новата визия е факт, да живеят измамниците. Бих се учудила, ако някой посмее да купи или продаде нещо там.

*

Неактивен angelkiss123

• Нов
  • *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #26 -: май 04, 2015, 11:28:36 am »
Все пак еконт имат опция за преглед, от която всички трябва да се възползваме.. Но наистина преди беше по-надеждно

*

Неактивен elhitza

• Нов
  • *
  • 25
  • +0/-0
« Отговор #27 -: май 04, 2015, 12:04:35 pm »
Ще се възползваш, ако си я изискаш,  в голямата част от покупко-продажбите, особено що се отнася  и до тест. Ами да извиняват продавачите, ама те биха ли си купили нещо без преглед и тест, особено що се отнася до телефони, обувки, компютри?! Но иначе има ги достатъчно с условия, с некоректни обяви откъм параметри, размери  и т.н. Коректният продавач си прилага опцията "преглед и тест" по подразбиране и отговаря своевременно на всички въпроси по обявите си. Говоря от името на купувач, защото тук съм само такъв. Купувам  определени артикули от определени потребители. Това важи и за другите, предполагам. Рейтингът ми е помагал, но не съм разчитала на 100% на него. По-скоро разчитам на комуникацията и то писмена такава. Тя говори достатъчно. Но си е вярно, че оферирането, коментарът, рейтингът помагаха. Но не винаги и по правило.

*

Неактивен viv77

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #28 -: май 04, 2015, 07:16:14 pm »
Вие не разбрахте ли, че от ОЛХ въобще не ги интересуват  потребителите, които продават ненужните си вещи и дребните търговци. Целта им е разделите за коли, имоти и търговците на едро, които да плащат за промотиране! Мое мнение!

*

Неактивен kokomi

• Нов
  • *
  • 7
  • +0/-0
« Отговор #29 -: май 05, 2015, 09:51:19 am »
За рейтингите е ядно, че е тъпотия, но там, където играе парата нашето мнение няма значение. Другото, което ме дразни е, че промените станаха "от днес за вчера" и не ни оставиха време да си прегледаме наблюдаваните обяви, както и наблюдаваните потребители (приятели) въобще. Нямам думи да опиша колко некоректно постъпиха собствениците на сайта - припомням, че ние също сме средството им за печелене на пари, и че даже и в бизнеса си има някакви морални граници и параметри!!!