Относно новия облик и функции на ОЛХ

• 27 Отговора
  • 25850 Прегледи
*

Неактивен Xplode

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
Относно новия облик и функции на ОЛХ
« -: април 26, 2015, 07:33:07 pm »
Искам да изкажа разочарованието си от новия облик и функции на ОЛХ.Така не се правят промени глобално на неща с които хората са свикнали толкова време.Функции като кой ти наблюдава обявата не видях.За сметка на това са добавени ненужните "показвания на скайп" и "показвания на телефон". Аз лично съм разочарован много и смятам да си пускам обявите в Базар БГ. Успех за напред!

*

Неактивен nika73

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
Re: Относно новия облик и функции на ОЛХ
« Отговор #1 -: април 27, 2015, 03:19:19 pm »
Аз също съм много разочарована (256). През годините, в които ползвам сайта много съм държала на добрата комуникация и на оценките, които получавам, а също така изключително разчитам на оценките на потребителите, от които решавам да пазарувам. Сега какво - как да разбера кой какъв е - по телефона или по смс? Прави са потребителите, които сравняват със сайтове от типа на e.bay. Как сега да преценявам с кого да търгувам и кой купува/продава коректно? Моите сделки със сигурност отпадат тук....за голямо мое съжаление. Беше ми удобно, но вече не!

« Отговор #2 -: април 27, 2015, 04:38:18 pm »
tolkova glupavi promeni sa napraveni qe dori spyvat rabotata

НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ КОЛЕГИТЕ КОИТО СЪЩО КАТО МЕН СА НЕДОВОЛНИ ОТ ГЛУПАВИТЕ ПРОМЕНИ

УВАЖАЕМИ ГОСПОДА  ВСЛУШАЙТЕ СЕ В ХОРСКОТО НЕДОВОЛСТВО НАПРАВИХТЕ ПРОМЕНИ КОИТО СПЪВАТ РАБОТАТА НА ПОТРБИТЕЛИТЕ КАК МОЖЕ ДА ИЗИСКВАТЕ ДА ИЗПИСВАМ 50 СИМВОЛА ТОЛКОВА ГЛУПАВИ ПРОМЕНИ И НЕУРЕДИЦИ НЕ ОЧАКВАХ ОТ ВАС   (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546) (546)

Без спам и пишете на кирилица!

« Последна редакция: април 29, 2015, 12:58:32 pm от Gerg »

*

Неактивен magy85

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #3 -: април 27, 2015, 09:09:09 pm »
Само не разбрах какво му имаше на предния облик на сайта и защо им трябваше да скапят всичко.Без рейтинг сайта ще загуби много от редовните си потребители.Аз лично не съм от хората които пазаруват на сляпо!

*

Неактивен nasabg

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #4 -: април 28, 2015, 12:25:06 am »
Здравейте и на мен не ми допада много новият облик и екстри,и по точно:
-Премаването на реитинга -Лично за мен е важен така се вижда че даден търговец че е точен(във всички големи саитове за търговия го има) сега ако ми се наложи да пазарувам нещо ще е по труден избора за мен нха кого да се доверя
-Задължителен избор на квартал - глупаво е аз лично живея в един квартал и работя в друг така че мога да продам стоката и в 2-та квартала
-преглеждане на снимки към обява - ами преди беше по удачно напавено сега трябва да скролирам като луд
Естествено трябва да кажа и за някои плюс а тои е:
-Премахването на По договаряне - Много съм доволен за това защото лично аз такива обяви ги игнорирах

Та за момента е това

*

Неактивен Гъбката

• Нов
  • *
  • 38
  • +0/-0
« Отговор #5 -: април 28, 2015, 09:56:04 am »
Неприятно, но факт. Промените в сайта ще доведат до отлив на клиенти, покупко-продажбите ще са мит.
Аз бях до тук, трия си профила.

*

Неактивен pernik

• Нов
  • *
  • 20
  • +0/-0
« Отговор #6 -: април 28, 2015, 11:25:15 am »
3065112 обяви близо до теб
Това виждам аз в момента -28.04.2015 г. 11,23ч.. Обявите намаляват бързо.

*

Неактивен elhitza

• Нов
  • *
  • 25
  • +0/-0
« Отговор #7 -: април 28, 2015, 02:19:09 pm »
Тъпо е премахването на рейтинга, макар че и той не е гаранция, но все пак е нещо.  Подозирам, че си има причина за тези промени, които са най-вероятно по-нагоре във веригата. Аз съм решила да купувам основно от хора, с които вече съм имала сделки- открих си ги или те ме откриха като техен последовател в сайта. Броят е ограничен обаче. За новите на риск, но то като напишеш едно-две съобщения  обикновено си проличава кой е насреща.Освен това с този форум тук, некоректните пак ще излизат наяве бързичко. Поздравления за този, който е създал форума на потребителите на OLX.BG

*

Неактивен potrebitel

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
« Отговор #8 -: април 29, 2015, 03:13:00 pm »
С риск да се повторя ще го напиша пак-НОВАТА ВИЗИЯ  Е ОТВРАДДД!
Края на един сайт...така ми се струва!
Просто те е за гордост,защо се хвалите?!
А на въпросите ми,който Ви задавам-отговаряте неадекватно!
Платих за промо обява-3дни..4 разглеждания!!!Най-безсмислено похарчените ми 6лв.в живота!
За какво да Ви члащам?!За какво да стоя тук?!Подиграхте се с нас!!!Абсолютно НЕефективен,абсолютно объркан грозно оформен,безличен и стресиращ хората!!!
Мечтая да ни върнете стария облик,но засъжаление това са празни надежди...
Скоро ще съжалявате,нямя да има кой да ви гледа рекламите за които освободихте толковааа многооо пространство!ЖАЛКО ЗА ВСИЧКО!!!

*

Неактивен dragash33

• Нов
  • *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #9 -: май 01, 2015, 01:22:30 pm »
Когато играта на отбора "върви'' промени не се правят. Вероятно промените са направени с цел ФИНАНСОВА ИЗГОДА. Стария облик на сайта беше в пъти по-добър от това творение. Вярно че сайта си е ваш и може да правите каквото си щете, но не е срамно, когато сгрешиш да си поправиш грешката. Да ви видим сега - имате ли сърца за това?

*

Неактивен kondio

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #10 -: май 03, 2015, 07:48:50 pm »
"Новия облик" е ПЪЛЕН ПРОВАЛ. Някой от ръководството чете ли изобщо темата. Май няма доволен потребител. Как ще махнеш рейтинага? Вие малоумни ли сте? Рейтинга служи за защита на куповачите и продавачите от измамници и ненормалници. Когато го махнеш показваш че не мислиш за тях и подкрепяш олигофрените. Лично аз ще изчакам 2-3 седмици да видя дали ще им дойде акъла. Ако не спирам всички обяви и се връщам изцяло при конкуренцията.

*

Неактивен tekken

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #11 -: май 04, 2015, 01:26:48 am »
Здравеѝте! Подкрепям масовото мнение, че новия облик е ужас!!! Искам да попитам като редовен купувач, има ли начин да гледам последните обяви на хората, които следвам както в старата платформа? В момента е някакъв кошмар, дори не знам откъде мога намеря хората, които следвам...

*

Неактивен Гъбката

• Нов
  • *
  • 38
  • +0/-0
« Отговор #12 -: май 04, 2015, 09:26:59 am »
Здравеѝте! Подкрепям масовото мнение, че новия облик е ужас!!! Искам да попитам като редовен купувач, има ли начин да гледам последните обяви на хората, които следвам както в старата платформа? В момента е някакъв кошмар, дори не знам откъде мога намеря хората, които следвам...
Истински късмет ще е, ако намериш профилите на потребители които си следвал. Единствен начин е, ако случайно си сложил някоя от обявите в "наблюдавани".

*

Неактивен elhitza

• Нов
  • *
  • 25
  • +0/-0
« Отговор #13 -: май 04, 2015, 03:19:10 pm »
Тези, които си следвал, можеха да бъдат открити първите няколко дни по старите си потребителски имена, изписани в лентата за търсене в самия сайт. Сега вече не може. Може да си ги откриеш по техни обяви, които си спомняш. - излиза ти града и повечето са в обявите със старите потребителски имена. Някой от тези, които следвах през годините си ме откриха сами и се самоприбавиха в "любими търсения". Освен това аз получих съобщение ден преди това  за промените в сайта и  си бях запазила тези, които следвам и държа на тях. Е, ако си следвал 150-200 няма да стане, но пък и не вярвам да си купувала редовно от всичките. Всички потребители на сайта получиха предварителни съобщения с промените, които са направени. Някои даже почти седмица преди да се появи сайта в настоящия си вид. Така че е имало време за реакция в някаква степен. Защо трябваше да изчезват и следваните нямам представа, но ...Ако имаш време поиграй си, ще възстановиш нещата донякъде.

*

Неактивен smetanka

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #14 -: май 08, 2015, 07:58:39 am »
Тотална трагедия опропастиха всичко новите собственици.Как можаха да измислят толкова неудобна платформа явно хал хабер си нямат от това.Май лека полека ще се преместим по другите по удобни места.Писах им да видим какво ще ми отговорят