Относно новия облик и функции на ОЛХ

• 27 Отговора
  • 24200 Прегледи
*

smetanka

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
Re: Относно новия облик и функции на ОЛХ
« Отговор #15 -: май 08, 2015, 08:00:21 am »
трагедия да им пишем постояно може и да се чатнат..............

*

sunny_smile

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #16 -: май 11, 2015, 04:29:42 pm »
Здравейте,
от както промениха всичко нищо не съм продала и не съм купила. Преориентирах се в другия популярен сайт за продажби и там имам около 20-на продадени неща. Като за нов продавач е доста добре. За съжаление OLX.BG е вече съсипан, доверието е сринато и няма да препубликувам вече обявите си тук. Всичко напомня на ситуацията с aukro.bg навремето. От къде го видяха, как го решиха-нямам идея, но е пълна скръб....

*

cvete2006

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #17 -: юни 03, 2015, 09:24:28 am »
Съгласна! Всички промени са насочени към печалбарство и постепенно ще доведат до отлив на потребители. Жалко за хубавия сайт... Мисля, че добре печелеха от интернет реклама, но пуста лакомия... А премахването на рейтинга? Как можах да го направят??? Навредиха на всички потребители - загубихме репутацията си, градена с години с един замах! Сега знаеш ли на кого да се довериш и кой ще те вкара в излишни разходи и проблеми. Нямам думи... Жалко наистина...

*

vvelin

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #18 -: юни 03, 2015, 10:45:26 pm »
Премествам всичките си обяви в Базар.бг във връзка с новата политика на OLX

Промените които се направиха са меко казано отвратителни.

Явно ще сме свидетели на поредния крах на толкова популярен сайт

*

no1ne

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #19 -: юни 14, 2015, 01:50:17 pm »

Olx много излезна от първоначалната цел на сайта "Продавалник"
Както много хора помнят това беше сайт, за безплатни обяви, както се изказаха по-горе от потребителя за потребителя.
Тези лимити са един от многото минуси на новата  платворма на Olx. Махнаха рейтингите, които сме градили с години и в момента измамниците имат равен шанс с коректните потребители.Нека дам за пример един от най-големите сайтове за Online търговия E-BAY,в който без добрия си рейтинг си НИЩО ! Освен да печелят пари от тези лимити, вече НЕ спират репликите, които заливат сайт-а и началните страници. Това прави OLX един вид "печелбарски" сайт, с НИЩО по - добър от bazar.bg , както беше досега.
Засега сме принудени да оставим обявите си в този сайт, при положение, че няма друга алтернатива, но при първа възможност аз лично ще сваля всяка една моя обява. Приканвам, ако знаете алтернатива на стария "продавалник" да разпространите този сайт и всички да почнем да работим на новата платформа

*

duk

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #20 -: юни 18, 2015, 01:08:13 am »
Специално се регистрирах , за да мога да да кажа , че новия облик НЕ СТАВА ЗА НИЩО !!! Само и единствено изгъзици !!! Та нови имена та нови платформи ... единственото ,което се искаше от ВАС бе да оправите мобилното си приложение, а именно да идва notification за ново съобщение / оферта ... Как да намеря потребителите , които следях ??? Как да видя рейтинга на всеки един ? Писна ми да гледам сайт пълен с гнусни реплики и некоректни търговци !!! Чрез рейтинга поне този шанс търговеца да не е точен е по малък ...Сега се хвърляш на сляпо и каквото стане... Като гледам колко други потребители са написали същото  и до ден днешен няма кой да вземе някакви мерки ме навежда над мисълта , че на НИКОЙ НЕ МУ ПУКА КАКВО ИСКАТ ХОРАТА ! Важното е печалба да има- всичко друго майната му !!! ИЗЛАГАТЕ СЕ !

*

monica_angel

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #21 -: юли 11, 2015, 12:48:24 pm »
Закривам акаунта си! Няма нито едно подобрение! Адски разочарована съм от алчността на сайта! Просто нямам думи!

*

Bezdelnik13

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
« Отговор #22 -: юли 18, 2015, 04:03:40 pm »
Привет на всички!
 Да, тези промени "уж за по-добро и по-удобно" както казаха от OLX.bg, но с премахването на важните коментари и рейтинг ползването на платформата на OLX.bg става вече на сляпо. Ползвал съм сайта още от времето на Продавалник, но сега с тези промени изгорях из онзи ден. Дава шанс на измамниците, сайта се напълни с тях и с тези промени сайта бих казал че става съучастник в измамата.
  Докато не се оправят нещата вече НЕ, не бих използвал този сайт :(

*

maria

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #23 -: юли 21, 2015, 11:25:25 am »
преди имах поръчки почти всеки ден ,откакто го обновиха един път в месеца .

*

NatusikCor

• Нов
  • *
  • 5
  • +0/-0
    • Отличные рецепты
Относно новия облик и функции на ОЛХ
« Отговор #24 -: октомври 23, 2015, 12:57:57 am »
Тъй като съм нова тук, естествено - попрочетох едни от най-дългогодишните теми тук, където имаше неактивни линкове. Как и на кого да предавам тази информация, когато попадна на такива неактивни линкове?

*

Black Scorpio

• Full Member
  • 179
  • +0/-0
« Отговор #25 -: октомври 29, 2015, 01:05:58 am »
Тъй като съм нова тук, естествено - попрочетох едни от най-дългогодишните теми тук, където имаше неактивни линкове. Как и на кого да предавам тази информация, когато попадна на такива неактивни линкове?

Честно казано, нищо не ти се разбира от това, което си написала.

*

passsi

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
Re: Съвет
« Отговор #26 -: януари 23, 2017, 01:48:25 pm »
Вместо да правите дъъъъъъъъъъълги списъци с некоректни потребители , направете рейтинг на потребителите, (както на продавачите така и на купувачите). При всяка една осъществена сделка и двете страни да могат да дават коментар, който да е видим за всички.
Мисля, че така няма да има нужда от подобен форум и подобни неефективни списъци.

*

Black Scorpio

• Full Member
  • 179
  • +0/-0
Re: Съвет
« Отговор #27 -: януари 24, 2017, 06:06:48 pm »
Вместо да правите дъъъъъъъъъъълги списъци с некоректни потребители , направете рейтинг на потребителите, (както на продавачите така и на купувачите). При всяка една осъществена сделка и двете страни да могат да дават коментар, който да е видим за всички.
Мисля, че така няма да има нужда от подобен форум и подобни неефективни списъци.

Че ти да не мислиш, че този форум има нещо общо със сайта OLX? Създателите са съвсем различни хора.