НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА

• 33 Отговора
  • 20309 Прегледи
*

Неактивен Баба

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА
« -: април 30, 2015, 09:34:47 pm »
ТОЯ ФОРУМ Е ПЪЛНА ПАРОДИЯ. ВЪРНЕТЕ СТАРИЯ ФОРУМ В ОЛХ

*

Неактивен Moderator

• Главен Модератор
  • Нов
  • 18
  • +1/-0
Re: НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА
« Отговор #1 -: април 30, 2015, 10:59:29 pm »
Този форум има повече екстри от стария форум на OLX. Ще организираме анкета и ако 60% от потребителите искат старата визия на форума, ще я направиме както беше. Форумът е създаден да бъде в услуга на потребителите на OLX.bg и ще бъде такъв, какъвто те желаят.

*

Неактивен original qvorkate

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #2 -: май 01, 2015, 01:07:54 am »
Потребител съм на сайта Продавалник или OLX от три години и за разлика от оригиналният форум на сайта,в който нямаше място за фалшиви теми тук стоят две подобни пълни с клевети и просташки обиди.Та този форум изобщо не е за потребителите на OLX.
Явно всеки първи може да си пусне тук свободните съчинения по картинка и да злепоставя и мъсти на воля.
Та раздела ви некоректни дали е точен може само да се гадае или е поредната фантасмагория на фен клуба на мара и пена  кандидат следователки за слава.

*

Неактивен Mindil

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #3 -: май 01, 2015, 05:44:44 pm »
Тя истината боли....цял живот.И все ще се намери някой да ти напомни какъв боклук си.

*

Неактивен ZLA_NINJA 9

• Потребител
  • **
  • 58
  • +1/-1
  • ""Ние живеем в името на qvorkate""
« Отговор #4 -: май 01, 2015, 09:20:05 pm »
Катя Екатерина, qvorkate
Темите са заключени за да не спамите с Румен. Темите ще си стоят защото е истина всичко написано там. А относно имената и разрешения, погледни себе си и после гледай другите. И ние не сме давали разрешения нашите имена да се постват в онзи умрелия сайт на Малокалибрения. Чупката Катя никой не те е канил да идваш, стои си там при онзи льольо Румен.
Амигото ни каза цитирам - спрете да пишете за тази мърша, няма смисъл, нека тая да си пише и ние да не отговаряме на воплите й а да  мълчим, така врагът се изнервя повече.
А по въпроса за Малокалибрения Румен, той толкова е изкукуригал, че не се знае на кой свят е. Пълен идиот.
« Последна редакция: май 03, 2015, 02:19:20 pm от Gerg »

*

Неактивен jony

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #5 -: май 01, 2015, 10:34:22 pm »
    ZLA_NINJA 9 още отсега кажи какво целиш тук?
    Виждам с какви негативни постове атакуваш форума и подбуждаш хората
    да са враждебно настроени.
    Вече си имаме един OLX пълен с измамници и всякаква концентрирана измет.
    Остави хората,който искат да направят нещо да покажат свободата си?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това е Полина Даскалова .Ако си чела постовете и ,трябва да ти е пределно ясно какво цели!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Полина Даскалова  :D,хубаво име.
    Аз съм колега (мисля,че ник-а ми подсказва това).
    Нямах възможност много да задълбавам в форума от другият сайт и не
    я познавам.
    Споко,ще и подаря нещо от моите неща и ще стане човек  ;D.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Извинявам се,колега.
За въпросната потребителка не се хаби.Нищо не помага.
Както каза друг потребител в другият форум -Тишината в спалнята и ,ражда активността и по форумите!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Acabo,благодаря за уточнението.
Да ти кажа много станаха жените от този тип  :).
------------------------------------------------------------------------------
Допълнение от днес 14-ти март.
Оказва се, че Полина Даскалова от гр. Русе е със сериозни ментални проблеми. Тя се е регистрирала тук и с друг профил преди 2 месеца - потребител VLADIMIR. Дори в профила си е въвела чужди данни и телефон на човек от гр. София, който и хабер си няма за тази регистрация. Сега се опита да ме провокира с обиди и заплахи във форума. Моят съвет е да потърси психологическа помощ докато е време.
Сега виждам и че колегите от новия форум са пропищяли от нея, като и там е с БАН.

*

Неактивен ZLA_NINJA 9

• Потребител
  • **
  • 58
  • +1/-1
« Отговор #6 -: май 01, 2015, 11:32:09 pm »
И вие се регистрирахте тук за да пуснете спам. Ами с това бедно съзнание което имате, не се учудвам. Пишете си, то и без това хората ви знаят що за стока сте. Сега ще се преродите във ботове, защото не ви отърва нищо тук.
Румен Сервизчето го изгониха като мръсно куче от ОЛХ, заради интриги и мошенически далавери и той после не се спря да си прави регове да си рекламира лайняния сайт.
Екатерина Йотова пък има връзка със бота от Перник, или хвани единия удари другия.
Халал да ви е , пишете си. Оставям ви да се давите в лайната си.
 (running) (running) (running) (running) (running) (running)
« Последна редакция: май 03, 2015, 02:19:01 pm от Gerg »

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
  • http://www.peticiq.com/114616
« Отговор #7 -: май 02, 2015, 01:27:10 am »
    ZLA_NINJA 9 още отсега кажи какво целиш тук?
    Виждам с какви негативни постове атакуваш форума и подбуждаш хората
    да са враждебно настроени.
    Вече си имаме един OLX пълен с измамници и всякаква концентрирана измет.
    Остави хората,който искат да направят нещо да покажат свободата си?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това е Полина Даскалова .Ако си чела постовете и ,трябва да ти е пределно ясно какво цели!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Полина Даскалова  :D,хубаво име.
    Аз съм колега (мисля,че ник-а ми подсказва това).
    Нямах възможност много да задълбавам в форума от другият сайт и не
    я познавам.
    Споко,ще и подаря нещо от моите неща и ще стане човек  ;D.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Извинявам се,колега.
За въпросната потребителка не се хаби.Нищо не помага.
Както каза друг потребител в другият форум -Тишината в спалнята и ,ражда активността и по форумите!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Acabo,благодаря за уточнението.
Да ти кажа много станаха жените от този тип  :).
------------------------------------------------------------------------------
Допълнение от днес 14-ти март.
Оказва се, че Полина Даскалова от гр. Русе е със сериозни ментални проблеми. Тя се е регистрирала тук и с друг профил преди 2 месеца - потребител VLADIMIR. Дори в профила си е въвела чужди данни и телефон на човек от гр. София, който и хабер си няма за тази регистрация. Сега се опита да ме провокира с обиди и заплахи във форума. Моят съвет е да потърси психологическа помощ докато е време.
Сега виждам и че колегите от новия форум са пропищяли от нея, като и там е с БАН.

МноУ си зле ! ZLA_NINJA9 няма нищо общо с Полина . (angry1)
http://www.peticiq.com/114616
Доживотен затвор за акушерката Емилия Ковачева пребила Никол

*

Неактивен Mama

• Нов
  • *
  • 27
  • +0/-0
« Отговор #8 -: май 02, 2015, 09:07:47 am »
ZLA_NINJA 9

Знаеш ли я поговорката? Луд умора нема.

*

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #9 -: май 02, 2015, 07:43:37 pm »
Този форум  явно ви е бащиния поне на трима от вас-Надка,Полина,Илия,ма кажете си,ако е ваш да се знае,а не да заблуждавате потребителите на сайта OLX!
Надали може да ми отговори някой от тия клеветници кое точно е вярно от мръсотиите,които сте писали щото от злоба сте писали без да мислите грам.
Има налични клевети,които лесно се оборват и в съда ще ви отнесат кат куци пилета.
Още нема как да стане да се ядосвам заради шепа олита без работа и стабилни семейства.
Бан в сайта OLX ПОЛУЧАВАХТЕ ЗАРАДИ ПИСАНЕ НА ВУЛГАРНОСТТИ ЗА ХОРАТA,са кат ви няма оригиналният форум на OLX пишете простотиите си тук щом има кой да ви търпи свинщините,но и това ще е до време.В Магазинера ви трият мръсотиите.
И не се безпокойте толкова за мен,аз обяви имам навсякъде и то от време оно.

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
  • http://www.peticiq.com/114616
« Отговор #10 -: май 02, 2015, 09:43:55 pm »
Този форум  явно ви е бащиния поне на трима от вас-Надка,Полина,Илия,ма кажете си,ако е ваш да се знае,а не да заблуждавате потребителите на сайта OLX!
Надали може да ми отговори някой от тия клеветници кое точно е вярно от мръсотиите,които сте писали щото от злоба сте писали без да мислите грам.
Има налични клевети,които лесно се оборват и в съда ще ви отнесат кат куци пилета.
Още нема как да стане да се ядосвам заради шепа олита без работа и стабилни семейства.
Бан в сайта OLX ПОЛУЧАВАХТЕ ЗАРАДИ ПИСАНЕ НА ВУЛГАРНОСТТИ ЗА ХОРАТA,са кат ви няма оригиналният форум на OLX пишете простотиите си тук щом има кой да ви търпи свинщините,но и това ще е до време.В Магазинера ви трият мръсотиите.
И не се безпокойте толкова за мен,аз обяви имам навсякъде и то от време оно.

(laughting) Този форум  явно ви е бащиния поне на трима от вас.......
http://www.peticiq.com/114616
Доживотен затвор за акушерката Емилия Ковачева пребила Никол

*

Неактивен амиго94

• Потребител
  • **
  • 64
  • +0/-0
« Отговор #11 -: май 02, 2015, 10:20:38 pm »
Катя Екатерина, qvorkate
Темите са заключени за да не спамите с Румен. Темите ще си стоят защото е истина всичко написано там. А относно имената и разрешения, погледни себе си и после гледай другите. И ние не сме давали разрешения нашите имена да се постват в онзи умрелия сайт на Малокалибрения. Чупката Катя никой не те е канил да идваш, стои си там при онзи льольо Румен Тонев.
Амигото ни каза цитирам - спрете да пишете за тази мърша, няма смисъл, нека тая да си пише и ние да не отговаряме на воплите й а да  мълчим, така врагът се изнервя повече.
А по въпроса за Малокалибрения Румен, той толкова е изкукуригал, че не се знае на кой свят е. Пълен идиот.

Това Катя, горе написаното от 9 ката е напълно вярно.
И моля те не ми се занимава със воплите и ревовете ти, заминавай в онзи сайт там....там ти е бащинията. Нали си имаш терен за изява, върви да се изявяваш там, какво търсиш и дириш тука. Бягай при Румен, той ще те утешава.

*

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #12 -: май 03, 2015, 12:32:36 am »
Хич не ме вълнува дали пишеш през три профила тук или не,мишки криещи с зад некви измислени никчета.Истината е,че некви клявки не могат да преживеят,че не са №1 никъде и на чужд гръб си правят актив,което не им е за първи път.Човекът от перник не се е оплакал от вас в полицията,но аз го направих та да разликата е от небето до земята.Като гледам,колко е ,,претъпкано,, от пишещи в измисленият ви форум и занемях.Илия и от мъже ли се интересуваш та се сравняваш с Румен,ще има да чакаш да го достигнеш,щот ни си му на акъла ни на визията.Него не съм го виждала,но от тебе всеки е по-красив къдрокоското от мартен.Вземи си оплети пуловер за зимата да те топли в самотните ти дрисни пред компа.

*

Неактивен ZLA_NINJA 9

• Потребител
  • **
  • 58
  • +1/-1
« Отговор #13 -: май 03, 2015, 07:52:24 am »
Разкарай се от тука. Излез навън, върви на протеста срещу оная убийца на 4 дневни бебета. Стига си стояла пред лаптопа и да хленчиш и ревеш за щяло и нещяло, писна ни от тебе. Разкарай се веднъж завинаги от тук. И ние не харесваме ония работи дето ги е измислил онзи льохман Румен но не ревем като тебе.
Аз не държа да съм център на внимание , но май ти държиш да си там, самотна изкукуригала и неадекватна минделса Катя.
Всичко тука писано от Амиго-то за Румен е вярно!
Форума бил фалшив. тоя или тая имала нам си колко профила, но не забравяш, че и ти си фалшива и Румен и той.
Айде къш от тук и чупката, разкарайте се.

*

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #14 -: май 03, 2015, 09:34:33 am »
Организатор на протеста за гр.София се явява msbrico,Следователката,Na Di  или същата тази,която проявява садистичен тормоз да ме клевети безпричинно от няколко месеца!И с какво се различава от садизма на акушерката?!Айде мерси да съм на една страна с подобни персони дет се чудят ква гадост да спретнат на човек.Убиецът на Белнейски не получи смъртна присъда,убиецът на Елеонора даже не лежа в затвора и тн.чудовища им се размина,което за съжаление е факт.Но да застана редом със садистка,която използва клевети и заплахи скоро няма да стане.Родителите на бебето не искат да са медийно известни,а желаят нищо да им няма на бебето.За Румен изляхте един тон помия,за да го използвате за пореден път срещу мен,само защото човека каза истината и не ви позволи да пишете клевети за мен в сайта на Владо.Та вземете се скрийте с манипулациите си.
« Последна редакция: май 03, 2015, 02:17:48 pm от Gerg »