НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА

• 33 Отговора
  • 20348 Прегледи
*

Неактивен ninjite

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
Re: НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА
« Отговор #15 -: май 03, 2015, 10:53:05 am »
Няколко идиота сте тука които плюете по хората, защото разбрахте че администратора не предприема нищо за да спре простотията ви. Пишете от нови профили за да не се знае кои сте, но то се знае.
Копирам пост от другия раздел:
" (редактирано)
Лицето Илия с ник амиго94 е психично болен човек, разпространяващ лични данни, обиди и клевети за хората. Преди половин година беше наказан и после изгонен от нашия сайт, като и до днес продължава да си прави нови профили и да обижда потребители. Постовете му се трият не защото са ни неудобни, а защото е изгонен от сайта и няма право да пише. Отделно същите съдържат цинизми, подигравки и клевети за потребителите. Същото важи и за подкрепящите го 2-3 жени, които са повели лична вендета срещу Катя. Предупреждавани са многократно да престанат, но уви. В момента има полицейска преписка срещу Илия, но поради това че не се знае адреса му, преписката буксува. Всичко може да се прочете в нашия форум."

Истината е, че са ви извадили мръсотиите на показ в другия форум и сега се опитвате да дискредитирате хората.
Не ме питайте кой съм и защо съм се регнал, това не е ваша работа.

« Последна редакция: май 03, 2015, 10:50:07 pm от Gerg »

*

Неактивен ZLA_NINJA 99

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-3
« Отговор #16 -: май 03, 2015, 12:59:45 pm »
Организатор на протеста за гр.София се явява msbrico,Следователката,Na Di или Надежда Божилова-Дойчева от Драгалевци или същата тази,която проявява садистичен тормоз да ме клевети безпричинно от няколко месеца!И с какво се различава от садизма на акушерката?!Айде мерси да съм на една страна с подобни персони дет се чудят ква гадост да спретнат на човек.Убиецът на Белнейски не получи смъртна присъда,убиецът на Елеонора даже не лежа в затвора и тн.чудовища им се размина,което за съжаление е факт.Но да застана редом със садистка,която използва клевети и заплахи скоро няма да стане.Родителите на бебето не искат да са медийно известни,а желаят нищо да им няма на бебето.За Румен изляхте един тон помия,за да го използвате за пореден път срещу мен,само защото човека каза истината и не ви позволи да пишете клевети за мен в сайта на Владо.Та вземете се скрийте с манипулациите си.

Свърши нещо полезно бе Катя.
Започна като секс тигрица да се появяваш във форумите. То не бяха истории от Централна Гара София, то не бе описване на публичен секс във една тема във стария форум която впоследствие се изтри но някой я беше записал, та я четохме.
Нима забрави секса със Жоро от Хасково прилежно описана в темата от самата вас.
Ако си търсите мъж да знаете, че не тук е мястото.
А истината за Румен, много добре знаеш че във онзи сайт всичко е лъжа, но си траеш.

Лицето Румен  е некоректен отвсякъде.
Тема имаше за него в ОЛХ, аз я пуснах тук
http://olxforum.info/index.php/topic,221.0.html
Има го също така и в датата където лъже и мами с рутери а също така и захранване за комп подменял...страшна работа...
http://forums.data.bg/index.php?s=8f3e0c97e33fabb3238938c91cc0aaff&showtopic=456457&st=4500

и моля ви се този мошеник се пише юрист и умее да се защитава като мошеник...
Значи Румене, да излъжеш и измамиш някого го наричаш спор между продавач и купувач
, смях Румене....смях....мошениците от тебе ли ще се учат сега.
А я кажи сега как те изгониха като мръсно псе от ОЛХ...и колко регове направи да се рекламираш, и да пишеш пак. Вещи ги триеше но ти пак си правеше регистрации....и после тръбиш че не влизаш в други сайтове...лъжеш и мажеш яко.
Румене. аз може да съм бил с банове там в ОЛХ, но не за измами, а заради тази твоя любима Екатерина .
Сега със бан съм само в твоя мизерен сайт, защото казвах истината която ти беше неудобна, и ти триеше като прокажен там и се насираше яко като ти пишех  истината. Румене в твоя мизерен сайт се регвах за да мога да ти отговарям, не за друго. Аз никога няма да бъда клиент на твоя мизерен сайт. Разбери го. Никога! Сега ме молиш да се регна но аз не искам. Персон нон грата си за мен Румене.
И голям мерак има тая погнуса да ме баннели от тука. Ако ме баннат от тук какво, света ще свърши ли. Смях Румене. Ти забрави как си правеше регове на поразия в ОЛХ. Погледни себе си Румене, погледни себе си. Прокопса а ...мизерен сайт си направил и чака някой да му отиде там, ама ще има да чака....
И така пазете се от това лице Румен, внимавайте с него, има навика ако някой не му е удобен да пуска глупости из нета за него, прави мили очи, но само в началото..после господ да ви е на помощ.
« Последна редакция: май 03, 2015, 02:18:43 pm от Gerg »

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
  • http://www.peticiq.com/114616
« Отговор #17 -: май 03, 2015, 05:21:57 pm »
Организатор на протеста за гр.София се явява msbrico,Следователката,Na Di или хххххххххххххххх или същата тази,която проявява садистичен тормоз да ме клевети безпричинно от няколко месеца!И с какво се различава от садизма на акушерката?!Айде мерси да съм на една страна с подобни персони дет се чудят ква гадост да спретнат на човек.Убиецът на Белнейски не получи смъртна присъда,убиецът на Елеонора даже не лежа в затвора и тн.чудовища им се размина,което за съжаление е факт.Но да застана редом със садистка,която използва клевети и заплахи скоро няма да стане.Родителите на бебето не искат да са медийно известни,а желаят нищо да им няма на бебето.За Румен изляхте един тон помия,за да го използвате за пореден път срещу мен,само защото човека каза истината и не ви позволи да пишете клевети за мен в сайта на Владо.Та вземете се скрийте с манипулациите си.

Gerg , изчисти имената и от поста на Амиго .

original qvorkate , ТЯ направи нещо ,  за което ти можеш да мечтаеш , а именно да обедини толкова много хора в една благородна кауза . Нима ти не си против насилието на бебета ?!?

Няколко идиота сте тука които плюете по хората, защото разбрахте че администратора не предприема нищо за да спре простотията ви. Пишете от нови профили за да не се знае кои сте, но то се знае.
Копирам пост от другия раздел:
" ххххххххххххххххххххххх
Лицето Илия с ник амиго94 е психично болен човек, разпространяващ лични данни, обиди и клевети за хората. Преди половин година беше наказан и после изгонен от нашия сайт, като и до днес продължава да си прави нови профили и да обижда потребители. Постовете му се трият не защото са ни неудобни, а защото е изгонен от сайта и няма право да пише. Отделно същите съдържат цинизми, подигравки и клевети за потребителите. Същото важи и за подкрепящите го 2-3 жени, които са повели лична вендета срещу Катя. Предупреждавани са многократно да престанат, но уви. В момента има полицейска преписка срещу Илия, но поради това че не се знае адреса му, преписката буксува. Всичко може да се прочете в нашия форум."

Истината е, че са ви извадили мръсотиите на показ в другия форум и сега се опитвате да дискредитирате хората.
Не ме питайте кой съм и защо съм се регнал, това не е ваша работа.

Gerg , тук има реклама към друг сайт .

« Последна редакция: май 03, 2015, 05:25:43 pm от ZLA_NINJA3 »
http://www.peticiq.com/114616
Доживотен затвор за акушерката Емилия Ковачева пребила Никол

*

Неактивен СледователкатА

• Нов
  • *
  • 21
  • +0/-0
  • оная-която-търси-и-намира
« Отговор #18 -: май 03, 2015, 06:27:28 pm »
Няма какво да коментирам, думите на една наркоманка и вечно недоклатена мисирка!
Аз какво, защо и как го правя, тя няма да разбере никога с едноклетъчният си организъм. Била съм садистична, спрямо нея и съм я тормозела - пфффффхахахахахха смешничка, то па да ти писне от такива, като нея които отглеждат децата си в мизерия, плющящи се с непознат в съседната стая, защото са згорели видиш ли в 8мия месец, хранещи ги от гранясали тави и каращи ги да дишат с по един пръст слой пепел, клеясала по попелника съм такава. После сещите тези деца на такива мърли и човешки отпадък, затриват НАШИТЕ деца! И само да поясня, че улица.Дебелец в ж.к. Илинден е по-близо до Люлин и Бакърена фабрика - ама не само квартала, отколкото до центъра на София! Вмирисан контейнер на човешки материал!

*

Неактивен амиго94

• Потребител
  • **
  • 64
  • +0/-0
« Отговор #19 -: май 03, 2015, 10:33:14 pm »
Много си зле Катя....Много!!!!
Освен публичните секс истории със Жоро от Хасково, бременна 8 ми месец...публичен секс описан във ОЛХ форум от самата теб и Жоро и тоталната ти неадекватност и глупавите обиди дето ръсеше срещу потребителите на сайта ...и още и още......но до тук...няма да пиша роман за Катя....и секса....
Катя, не те ли заболя за бебенцето Никол, не ти ли тропна сърцето, като разбра какво е станало, или ти си една студенокръвна жена, жена интересуваща се само от нейното собствено его. Ами ако беше твоето дете Катя, тогава може би...но за чуждите за теб май важи поговорката....на тоя нищо не му направиха на онзи пак нищо...е.бала съм ги да се оправят. Срамота е Катя, нямаш ли майчин инстинкт.
Евала на Надето евала...Поведе митинг срещу тая изрод, поне направи нещо, независимо какво ще стане с тая урод, шумът е вдигнат, институциите белким се постреснат, акушерките и те да си правят сметката в болниците, ще работят ли там или не, докторите и те да си правят сметката....За мен най важното е, че шумът е вдигнат и на тая мърша акушерка няма да и се размине. А ти Катя......ЗАСРАМИ СЕ КАТЯ.....

А за Румен, да за Румен.....
Румене този телефон дето го размяташ съм го дал на едно от децата си...Аз съм с друг по хубав номер ...вече месец и нещо....
Няма как и аз имам познати в Германос ..... и Румене ако нещо стане, да звънят на децата ми разни мутри или подобни на теб изчадия, ще те разкатая..направо ще те разпилея....Мисли му....Не се шегувам Румене...
Предложих мир, ти каза...не той ме изнудва....Оправяй се. Вече нищо не предлагам. Но внимавай с телефона, ако нещо стане....Първо теб ще търсят.

*

Неактивен original qvorkate

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #20 -: май 04, 2015, 01:58:39 am »
Надежда бивша продавачка на артикули за баня в магазин Бриколаж в Люлин,а сега подвизаваща се с никове ,като Следователката,na di и кой знае още колко фалшиви ти си пример за това,каква не трябва да бъде една жена.Използвайки работата си в Хенди и използващата хората,като пионки може и да постигаш дадени цели,но айде не искаме да сме,като теб и да се правиме на кючекини по разни партита.Ти по-добре си гледай единственото дете,а не да сереш по форумите измишльотини и клевети за хората.Много ти се ще да съм наркоманка и да живея в мизерия,но може само да си мечтаеш за това нещастнице мизерна.Такива,като теб освен,че са грозни отвън са боклуци и от вътре,което е по-зле,затова и свекърва ти не може да те понася и с караш всеки ден с мъжа си.Та гледай да не те ритнат от семейното ложе та да ти покажат ,къде ти е мястото.Тя се загрижила за чуждото дете,а не гледа собственото си и стои милото в стаята си само,кво му беше наказанието ,тихо и да си кюти там.Мърла злобна си ти и не заслужаваш грам внимание,камо ли да се занимава човек с подобни екскременти ровещи адреси и телефони и пускащи секс обяви на нищо неподозиращите хора.msbrico,продавай си незаконните цигари и се гръмни злобо грозна.
« Последна редакция: май 08, 2015, 10:25:00 am от Admin »

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
« Отговор #21 -: май 04, 2015, 08:49:01 am »
ххххххххххххххххххх бивша продавачка на артикули за баня в магазин Бриколаж в Люлин,а сега подвизаваща се с никове ,като Следователката,na di и кой знае още колко фалшиви ти си пример за това,каква не трябва да бъде една жена.Използвайки работата си в Хенди и използващата хората,като пионки може и да постигаш дадени цели,но айде не искаме да сме,като теб и да се правиме на кючекини по разни партита.Ти по-добре си гледай единственото дете,а не да сереш по форумите измишльотини и клевети за хората.Много ти се ще да съм наркоманка и да живея в мизерия,но може само да си мечтаеш за това нещастнице мизерна.Такива,като теб освен,че са грозни отвън са боклуци и от вътре,което е по-зле,затова и свекърва ти не може да те понася и с караш всеки ден с мъжа си.Та гледай да не те ритнат от семейното ложе та да ти покажат ,къде ти е мястото.Тя се загрижила за чуждото дете,а не гледа собственото си и стои милото в стаята си само,кво му беше наказанието ,тихо и да си кюти там.Мърла злобна си ти и не заслужаваш грам внимание,камо ли да се занимава човек с подобни екскременти ровещи адреси и телефони и пускащи секс обяви на нищо неподозиращите хора.msbrico,продавай си незаконните цигари и се гръмни злобо грозна.

Gerg ,  (198) (198) (198)

original qvorkate  , май ти  е време за бан  (working)

*

Неактивен СледователкатА

• Нов
  • *
  • 21
  • +0/-0
  • оная-която-търси-и-намира
« Отговор #22 -: май 04, 2015, 10:06:43 am »
"Господи, слез и си прибери вересиите, за да не започна да ти ги пращам АЗ!"
Поне едно нещо, да бе написано правилно и като хората за мен, да се впечатля-поне едно, ама то писало говедото мислейки си, че ще постигне нещо и опитвайки се да ме засегне?! Аз от МИНДИЛИ, няма как да се засегна, да е ясно!
Казах, че може да съм всякаква, но поне не ме ползват за контейнер за биологичен отпадък и после, да се чудя на тия деца как да им кажа, кои са им бащите, защо единия е станал гей, другият потрошвач на кокали и т.н. А, относно проблема той е ясен, като бял ден - сотаджийката проста като гьон, седнала да дава съвети кой, как и защо да прави (:lol:) вместо, да си налегне парцалите и да си помисли, как да си оправи живота, тя седнала на другите да го оправя и то според погледа на една к.рва! Аз няма от какво, да се срамувам, нито да се засегна още по-малко от "майка" живееща във форумите, интригантстваща спрямо останалите, които са в пъти по-добре от нея, просеща внимание и ЧЛЕН под път и над път, даже ми е жал вече да си кажа честно, че изобщо има такива осакатени жени, та даже и хора като нея.  (381)

*

Неактивен Mama

• Нов
  • *
  • 27
  • +0/-0
« Отговор #23 -: май 04, 2015, 10:15:30 am »
Ето заради такива простотии може би беше премахнат форума в сайта на ОЛХ. То не бяха следователки, амиго, нинджи. Спрете се, хора. Стига сте писали простотии и нападки. Нямате ли малко себеуважение?

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
« Отговор #24 -: май 04, 2015, 12:33:03 pm »
Ето заради такива простотии може би беше премахнат форума в сайта на ОЛХ. То не бяха следователки, амиго, нинджи. Спрете се, хора. Стига сте писали простотии и нападки. Нямате ли малко себеуважение?

Що сте толкова заблудени ?
Може би рейтинга , коментари , оферти и т.н. бе премахнат заради някой потребител ?!?
Айде мислете преди да пишете !

*

Неактивен do do

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #25 -: май 04, 2015, 02:14:23 pm »
моля да престанете да пишете глупости за децата на Катя,иначе като баща ще съм принуден да взема някакви мерки.

*

Неактивен na_belite_guberi

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #26 -: май 04, 2015, 03:34:27 pm »
И що не взе мерки , когато Клатя  мъкнеше Сульо и Пульо да ги търкаля по губерите пред децата ? Или за теб е нормално в осмия месец , с огромия корем да води и (сещай се)  пред тях непознати форумни другарчета от другия край на БГ? Ако наистина си бащата на едно от децата , то жалко за теб , че си го оставил в ръцете на тази! А другите двама бащи какво ли мислят по въпроса?

*

Неактивен mi6eto vee

• Нов
  • *
  • 12
  • +0/-0
« Отговор #27 -: май 04, 2015, 09:51:31 pm »
Този форум има повече екстри от стария форум на OLX. Ще организираме анкета и ако 60% от потребителите искат старата визия на форума, ще я направиме както беше. Форумът е създаден да бъде в услуга на потребителите на OLX.bg и ще бъде такъв, какъвто те желаят.

За жалост си е точно така ама колкото и да сме против и тоя форум и новият вид на сайта,едва ли нещо ще се случи и едва ли на някой му пука че не ни харесва сегашното положение

*

Неактивен original qvorkate

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
« Отговор #28 -: май 06, 2015, 09:42:48 am »
Да точно така Надке и затова и аз и съседите ми,които всичките живееме в мизерия и ядеме от клеясали тави живееме в този квартал.Затова съседи са ми именно Христо Шопов,Вълчо Камарашев,бившата здравна министърка,шефа на БТК и шефа на пътищата.Като сравняваш квартала ни с гробища и мизерия,ми ти защо се омъжи в нашата черква и си направи десетки снимки именно в китната ни градинка,а не в Люлин,където си живяла или в Драгалевци?!То от твоите лъжи да му втръсне на човек и седнала да търси медийна изява ,а си станала организатор поради липса на желаещи.Само ще ти кажа,че от непочтен,арогантен и нахален човек трудно  се става порядъчен.И си работила в Мосю Бриколаж в Люлин и то точно на щанда за аксесоари за баня,намери се кой да те разпознае та продължавай да злобееш по мой адрес,но нищо няма да се промени за съжаление в твоя живот.Та не ми бери грижа на мен и семейството ми,ние сме щастливи хора,а ти ще се пукнеш от злоба и клетви.

*

Неактивен Гръбче

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #29 -: май 06, 2015, 01:11:08 pm »
Потребител съм на сайта Продавалник или OLX от три години и за разлика от оригиналният форум на сайта,в който нямаше място за фалшиви теми тук стоят две подобни пълни с клевети и просташки обиди.Та този форум изобщо не е за потребителите на OLX.
Явно всеки първи може да си пусне тук свободните съчинения по картинка и да злепоставя и мъсти на воля.
Та раздела ви некоректни дали е точен може само да се гадае или е поредната фантасмагория на фен клуба на мара и пена  кандидат следователки за слава.

Може ли линк към анкетата?