НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА

• 33 Отговора
  • 20308 Прегледи
*

Неактивен original qvorkate

• Нов
  • *
  • 26
  • +0/-0
Re: НА МЕН МИ ОТКРАДНАХА БАСТУНА
« Отговор #30 -: май 07, 2015, 12:06:22 am »
Проста си и това е факт неоспорим,то ми беше ясно,че само елементарен,злобен и ограничен човек ще седне да прави мръсотии толкова месеци и то на непознат човек от форум за продажби.И хич не се притеснявам,както казах на следователя,нахална,арогантна и с нереална преценка за себе си,това си ти.Изобщо не ме интересува,къде си работила,както и не ме вълнуваше дали мълзеш държавата и правиш някакви врътки ,за да взимаш пари,които не ти се полагат.А относно,колко си ок е видно,а и да сама ми сподели за Филип,та ходи му пери дрехите и престани да се занимаваш с мен и семейството ми.

УЖ ИМАЛО АДМИНИСТРАТОР ТУК ,ОБАЧЕ СВОБОДНО Е ОСТАВИЛ ТАЗИ ЖЕНА ДА ПОДКЛАЖДА ОТКРИТА ВРАЖДА КЪМ МЕН ,КАТО СИ ПОСТАВЯ РАЗНИ ЛИНКОВЕ КЪМ ГРУПИ,МНОГО СТРАННО,НА КОЙ ИМЕННО Е ТОЗИ ФОРУМ И КАК В НЕГО ОТКРИТО СЕ РЕКЛАМИРА ДРУГ САЙТ,КОЕТО УЖ ПАК Е ЗАБРАНЕНО,МНОГО СЪВПАДЕНИЯ НЕЩО ИДВАТ ТА ЧАК ЧОВЕК ДА СЕ ДОСЕТИ КОЙ Е СОБСТВЕНИКА.СКЪСАХТЕ СЕ ДА ПЛЮЕТЕ САЙТА OLX,А ВСИЧКИ СИ ДЪРЖИТЕ ВСЕ ОЩЕ ОБЯВИТЕ ТАМ.СМЯХ В ЗАЛАТА.

И тц не позна по-интелигентна съм от теб в пъти,снимах,каквото бе нужно и от тук насетне седи ли още измислената тема с все всички вулгаризми имам абсолютното право да подам нова молба ,за да преценят хората до кога ти ще тормозиш мен и семейството ми и посредством публичен форум ще нанасяш клевети и обиди към абсолютно непознат човек.Та продължавай да ме очерняш,да пишеш мръсотии за мен,за децата ми и за този психически тормоз в нета ще бъдат взети мерки срещу теб.Защото никой не ти е длъжен да ти търпи своеволията и гадостите,всичко има граници,а ти ги премина отдавна и със заплахите и с всички останали писания.

*

Неактивен СледователкатА

• Нов
  • *
  • 21
  • +0/-0
  • оная-която-търси-и-намира
« Отговор #31 -: май 07, 2015, 12:27:57 am »
Пфффффхахахахахаххахахаха!!!! И какво, като съм ти казала, че се карам с мъжа ми, той ми е мъж и проблема си е мой, ама ти нали си нямаш мъж, защото си изкрейзила до толкова, че просто твоят тип мъже са на топличко! Ама не, викаш да те видят още повече хора колко си жалка в отчаянието си, да ме засегнеш! Да повторя от МИНДИЛИ не се засягам, те са равностойни на плюнките!
Колко си проста не само хората разбраха, ами и помиярите в квартала ти!

Най-якото е че одобриха сценария за теб в "Съдби на кръстопът" и от там пари ще взема - бухахахахахахааха, а ти пак ще си си простата в случая!
Имена, местоположение,герои, дати и всичко, ще е дословно както си му е редът! Нали те е яд, че са ми обърнали внимание и за това съм била станала организатор, Е сега ще има 1 час посветен на Катя  (muahaha) и ще е най-яко, като започнат да те сочат с пръст един ден! Обещавам най-яката сцена, ще е посрещането на централна гара и опъването на белите губери! Даже продуцентите обещаха, че ще търсят за главната роля - подобие на теб, което е невиждано за сега, ама дано успеят да намерят за да е достоверно на 100% всичко и автентично!
Ай чиба, ся!

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
  • http://www.peticiq.com/114616
« Отговор #32 -: май 07, 2015, 01:03:45 pm »
Надежда бивша продавачка на артикули за баня в магазин Бриколаж в Люлин,а сега подвизаваща се с никове ,като Следователката,na di и кой знае още колко фалшиви ти си пример за това,каква не трябва да бъде една жена.Използвайки работата си в Хенди и използващата хората,като пионки може и да постигаш дадени цели,но айде не искаме да сме,като теб и да се правиме на кючекини по разни партита.Ти по-добре си гледай единственото дете,а не да сереш по форумите измишльотини и клевети за хората.Много ти се ще да съм наркоманка и да живея в мизерия,но може само да си мечтаеш за това нещастнице мизерна.Такива,като теб освен,че са грозни отвън са боклуци и от вътре,което е по-зле,затова и свекърва ти не може да те понася и с караш всеки ден с мъжа си.Та гледай да не те ритнат от семейното ложе та да ти покажат ,къде ти е мястото.Тя се загрижила за чуждото дете,а не гледа собственото си и стои милото в стаята си само,кво му беше наказанието ,тихо и да си кюти там.Мърла злобна си ти и не заслужаваш грам внимание,камо ли да се занимава човек с подобни екскременти ровещи адреси и телефони и пускащи секс обяви на нищо неподозиращите хора.msbrico,продавай си незаконните цигари и се гръмни злобо грозна.

До кога ще продължават да висят трите имена в този пост ???

На предната страница има два поста с трите имена на Надя . Редно е да бъдат премахнати и те , а не само в моят цитат !
« Последна редакция: май 07, 2015, 02:50:20 pm от ZLA_NINJA3 »
http://www.peticiq.com/114616
Доживотен затвор за акушерката Емилия Ковачева пребила Никол

*

Неактивен mangalo76

• Нов
  • *
  • 35
  • +0/-0
« Отговор #33 -: януари 30, 2017, 08:59:13 am »
СледователкатА - http://www.elmaz.com/index.php?page=profile&aid=1012373
===================================================
а тебе циганенце,кого те клати.айде онази била недоклатена мисирка.мъ теб кого те клати,че виждам абсолютен циганин на тази снимка от линка.на софка маринова и орк.кристали даже много ми прилича.покажи ми онова татусче."шъшъшъшъшъ".