Наблюдаващи в OLX

• 4 Отговора
  • 3997 Прегледи
*

Неактивен milen111111

• Нов
  • *
  • 20
  • +0/-0
Наблюдаващи в OLX
« -: януари 31, 2018, 03:04:35 pm »
До всички наблюдаващи в ОЛХ нека оставят телефон и найбър на моите обяви да ви пратя снимки на вайбъра за да си ги наблюдавате колко искате, то не е наблюдение не е чудо. Някаква блуза я няма от 6 весеца а 11 човека я наблюдават, какво наблюдавате толкова бе?? блуза от 6 лв я наблюдават като луди,аман. пълна олигофрения. Така че дайте вайбър да ви я пратя да си я наблюдавате колкото искате. или по един бинокъл ще ви раздадем. То бива бива ама това на нищо не прилича.

*

Неактивен the_1923

• Нов
  • *
  • 15
  • +0/-0
Re: Наблюдаващи в OLX
« Отговор #1 -: февруари 02, 2018, 02:41:35 pm »
Хаха И при мен е така. Неща по 5-6 лева, дори и по 2.50 лв, наблюдават. Коментарите ги махнаха, но тая глупост я държат! Българите искат да купят нещо хем марково, ново, хем евтино!
« Последна редакция: февруари 02, 2018, 02:45:50 pm от the_1923 »

*

Неактивен milen111111

• Нов
  • *
  • 20
  • +0/-0
« Отговор #2 -: май 10, 2018, 07:24:52 pm »
Do OLX - ABE KOLEGI,DAITE DA NAPRAVIM TAKA CHE POTRBITELITE KOITO PRODAVAT NESHTO DA MOGAT DA VIJDAT KOI IM NABLIUDAVA NESHTATA, PONE DA MOJEM DA IM NAPRAVIM OFERTA NQKAKVA ...IMA NQKOI NABLIUDAVAT S GODINI DADEN ARTIKUL. S GODINI KOLEGI. TOVA AKO NE E PULNA OLIGOFRENIA ,NEZNAM KAKVO E

*

Неактивен NEROMARE

• Нов
  • *
  • 8
  • +0/-0
« Отговор #3 -: юли 03, 2018, 10:26:52 pm »
Според мен артикули/услуги се наблюдават поради 3 причини, като 2 от тях са основни:

1. Наблюдават защото много Купувачи се осланят на Балканския манталитет. Опитват се да използват психологически похвати да пришпорят Продавача да си свали цената, и тея същите Купувачи да са първите, които да налапат ниската ценичка.
2. Уиндоу шопват. Надъхват се да купят нещо, почват да го следят, обаче след 2 дни забравят за мечтите си, и забравят дори, че „следят“ някакъв продукт!
3. Наблюдават защото имат реален интерест да купят. Чакат да освободят пари, или са извън града, и ще поръчат. За жалост — малка част от купувачите (поне от моя скромен опит).

Това от мен. Всеки, който не е съгласен — е свободен да не е съгласен.
Point d’argent, point de Suisse.

*

Неактивен talaz

• Нов
  • *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #4 -: юли 05, 2018, 12:29:22 am »
Има и още една парична за т.н. "наблюдаващи"  и тя е случайно добавена в любими обяви, И на мен ми се е случвало и то често като разглеждам през мобилното приложение качените обяви в началната страница и "скролирам" с палеца надолу по обявите и неволно да добавя някоя обява без даже и да разбера!