Недостатъци на форума

• 14 Отговора
  • 13118 Прегледи
*

Неактивен anonym07

• Нов
  • *
  • 7
  • +0/-0
Недостатъци на форума
« -: март 12, 2015, 11:18:46 pm »
 Според мен не е редно да се виждат статистики за потребителите. Визирам "Покажи статистики" и "Покажи участието". Вярвам, че на никой не му е приятно да бъде "проследяван" от когото и да е. Това е право на модератори и администратори. Казвам го от опит в подобен форум.

*

Неактивен mimi_st_78

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
Re: Недостатъци на форума
« Отговор #1 -: март 13, 2015, 10:58:56 am »
Недостатъците на форума... ми само един е, че е направен от неподходящият човек. Поне така говорят клюкарките пред блока... Най-после бил сбъднал детската си мечта, да е админ на форума, на сайта OLX/продавалник.
Много се надявах да грешат, щото хич не ги обичам, а и наистина има нужда от такъв форум, но...
« Последна редакция: март 13, 2015, 11:02:03 am от mimi_st_78 »

*

Неактивен magic_world

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #2 -: март 13, 2015, 02:44:10 pm »
Има както положителни страни, така и недостатъци! Има много повече функции от стария, което помага на пишещия до известна степен, но това пък много товари сайта и започва да зарежда все по бавно и това още в първите дни. Явно собственика трябва да се охарчи повечко, за да има по - голямо пространство за всичко. Другото, което хич не харесвам е че когато напишеш цифра, излизат емотикони, много е дразнещо постоянно да поправяш, особено когато зарежда все по - бавно! Това е за сега, което забелязвам.

*

Неактивен Moderator

• Главен Модератор
  • Нов
  • 18
  • +1/-0
« Отговор #3 -: март 13, 2015, 04:00:33 pm »
Има както положителни страни, така и недостатъци! Има много повече функции от стария, което помага на пишещия до известна степен, но това пък много товари сайта и започва да зарежда все по бавно и това още в първите дни. Явно собственика трябва да се охарчи повечко, за да има по - голямо пространство за всичко. Другото, което хич не харесвам е че когато напишеш цифра, излизат емотикони, много е дразнещо постоянно да поправяш, особено когато зарежда все по - бавно! Това е за сега, което забелязвам.

Проблемът с цифрите е оправен.

*

Неактивен olx-potrebitel

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #4 -: април 24, 2015, 08:25:56 pm »
Според мен ,както и в други теми споменах, оценките/рейтингът са от изключително значение,била съм мамена,лъгана от неграмотни,нечестни потребители,които след тези промени няма да мога да различа от коректните хора.Позитивите ,и съответно негативите са страшно показателни.
 Друг недостатък - представянето в профила на даден потребител, аз държа хората с един клик на профила ми да видят кое е важно за мен - работя с Еконт,не прием размяна,коментирам цените, .. (да речем) . А сега нямам тази възможност.
 Освен това не успявам да си обновя обявите,не разбирам и къде е същината на проблема.
Има и други неща,защо Ви беше нужно цялото това обновление,не ми е ясно.
Уважавам,че се полага грижа за сайта,но нека е разумна и премерена..

*

Неактивен boxer

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #5 -: април 25, 2015, 08:26:20 pm »
Аз напускам този сайт за винаги и то моментално.Ако искате даже ме банвайте направо трийте ми акаунта.В това състояние сайта за мен е неизползваем.Как можахте така да усерете една толкова добра платформа? Толкова години съм трупал рейтинг за да се отличавам от останалите и хората ми имаха доверие и си купуваха и всичко беше наред.Днес видях че нямам потребителско име - изтрито.Търсачката е под всякаква критика! Кореспонденция водим вече направо с смс си !!!! Това е вече е супер смешно! Осъзнайте се малко.Сигурен съм че до седмица 50% от потребителите ще са аут и ще се насочат към други платформи.На кое му викате лесно? За по лесно го били направили.Направо сте супер кумични.Не искам да занимавам хората като им пращам смс си ,нито желая някой да занимава мен по този начин! Прекалено много си позволявате да се ровите в личните взаимоотношения продавач - купувач.Гледайте си там подръжката на сайта и недейте да досаждате на хората с вашите тъпотии.Сайта ще се напълни с измамници,които хората няма да знаят как да различат.Премахнали сте всичко!!!!!!! Сайта е неизползваем.

*

Неактивен mapto_b

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #6 -: април 26, 2015, 09:51:36 am »
Съгласен съм с горните мнения. Сайта за мен стана почти неизползваем. И това, което успявам да използвам става с много мъка. В най-голямата платформа-Ибей-основната форма за ориентиране е рейтинга на продавачите. Вие го махате...наистина се изумявам на подобни безумни решения. Понеже не мога да напиша всичко ще кажа с две думи-нищо (нито едно нещо) в обновеният сайт не ми харесва. А с една дума бих се изразил така-УЖАС. Страхотно разочарован съм от екипа

*

Неактивен lucho

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #7 -: април 26, 2015, 05:46:42 pm »
И аз съм напълно съгласен. Решението да се премахнат коментарите е извънредно глупаво! Без тях мошениците от честните хора няма начин да се различат. Освен това ако някой те излъже, не можеш да му лепнеш отрицателен коментар, който да се вижда и от другите. Никога не съм очаквал, че репутацията на толкова хора може да бъде унищожена по този начин. Унищожавайки нашите репутации, вие унищожавате и своята. Съжалявам, че трябва да го напиша. Ужасно съм разочарован и едва ли занапред ще ползвам "Продавалника".

« Отговор #8 -: април 27, 2015, 04:44:43 pm »
ГОСПОДА НАПРАВЕТЕ ТОЗИ САЙТ ДОСТЪПЕН ЗА ВСИЧКИ  НЕ ПРАВЕТЕ НЕЩО КОЕТО КАРА ПОТРЕБИТЕЛЯ ДА СЕ ЛУТА С ЧАСОВЕ ДА ОБНОВЯВА ОБЯВИТЕ СИ ДА ИЗПРАЩА СЪОБЩЕНИЯ НА ДРУГИ ПОТРЕБИТЕЛИ С 50 СИМВОЛА  ДА ТЪРСИ ВСИЧКО ПО ТРУДНИЯ НАЧИН РАЗОЧАРОВАН СЪМ  ОТ ВАС БИХ ГО НАПУСНАЛ ЗАВИНАГИ ПРОСТО НЯМА СМИСЪЛ ДА СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО (546) (546) (546) (546) (546) (546)

*

Неактивен Dkov

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #9 -: април 29, 2015, 01:18:30 pm »
И аз като повечето писали по темата съм страшно разочарован от обновлението. Това премахване на рейтингите и оферирането предразполага към куп измами !
 Потребители които са си градили с години позитивния си рейтинг няма да се отличават по нищо от измамниците !

*

Неактивен milionite

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #10 -: май 11, 2015, 10:03:48 pm »
НАПРАВО СИ ПРИЗНАЙТЕ,ЧЕ СТЕ СЕ "ОБОСРАЛИ" ТОТАЛНО И СИ НАПРАВЕТЕ ТРУДА ДА ВЪРНЕТЕ СТАРОТО ПОЛОЖЕНИЕ!!!

*

Неактивен milionite

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #11 -: май 12, 2015, 10:17:33 pm »
ДОРИ НЕ СИ НАПРАВИХА ТРУДА ДА МИ КАЖАТ <ЗАщО МАМКА МУ НЕ МОГА ДА СИ АКТИВИРАМ ОБЯВАТА>

ЕБАТИ ТЪПОТО ОБНОВЯВЯНЕ

хайде ВСИЧКИ в БАЗАР.bg --------/ докато и те не са се осрали като Вас/

*

Неактивен амиго94

• Потребител
  • **
  • 64
  • +0/-0
« Отговор #12 -: май 13, 2015, 12:05:36 am »
Какъв Базар бе..там е люпило за мошеници, небеизвестния Даниел Цвятков от Севлиево е със 187 рейтинг там, и няма кой да го банне, докато ако се появи в Магазинера ще бъде секиросан на секундата.

*

Неактивен chiko-moreno

• Нов
  • *
  • 11
  • +0/-0
« Отговор #13 -: юли 14, 2015, 06:35:56 pm »
Няма вече продавалник, но все пак има алтернативи - (реклама)

Редактирано от Администратор
« Последна редакция: юли 15, 2015, 12:24:01 pm от Admin »

*

Неактивен Гръбче

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #14 -: септември 07, 2015, 01:11:55 pm »
Продавалника не е това което беше,умря тотално,но пък има други по добри сайтове!!!!!!!!!!!!!!!!!