OLX вече не е сайт за безплатни обяви

• 60 Отговора
  • 38402 Прегледи
*

Неактивен bzm

• Нов
  • *
  • 33
  • +0/-0
Re: OLX вече не е сайт за безплатни обяви
« Отговор #15 -: юли 12, 2015, 08:47:57 am »
Ясно е,че се прави за пари, но и на тях м е ясно, че така трудно ще ги получават. От много време спряха и да получават от Еконт за изпратените през платформата им стоки и скоро ще оху....т.Почти не получавам обаждания от потребители,видели стоките ми е ОЛХ,да не говорим , че от 50 станаха 5.Дето се казва: ДГД!Лошото е, че ни завлякоха и нас, но нищо.Ще го преживеем! (thinking)

*

Неактивен Scanspeak

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #16 -: юли 15, 2015, 07:10:53 pm »
Преди няколко дни изтече информация към мен от познат на висока позиция в една транспортна фирма, че доставките от ОЛХ са паднали няколко пъти. При мен от месец и половина е пълно мъртвило.

*

Неактивен milenbg

• Нов
  • *
  • 10
  • +0/-0
« Отговор #17 -: юли 22, 2015, 04:44:33 pm »
Намалили са се  обявите с над 300 000 за 2 седмици.
Лимити има и  в  Дом и Градина

*

Неактивен chiko-moreno

• Нов
  • *
  • 11
  • +0/-0
« Отговор #18 -: юли 22, 2015, 08:15:52 pm »
Ами всички мрънкат и се оплакват, ама си седят в олх... Щом си седите в олх, защо се оплаквате, не мога да разбера?

*

Неактивен milenbg

• Нов
  • *
  • 10
  • +0/-0
« Отговор #19 -: юли 23, 2015, 04:08:06 pm »
 Аз лично сам оставил част от обявите, тъй като кореспонденцията става много бързо с мобилното приложение.

*

Неактивен milenbg

• Нов
  • *
  • 10
  • +0/-0
« Отговор #20 -: юли 28, 2015, 11:37:18 pm »
Ще е по честно, ако взимат процент от реализираните сделки. С тези скъпите лимити няма как да се продава на ниски цени, ще страдат крайните клиенти не ние.

*

Неактивен mitpis

• Нов
  • *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #21 -: август 06, 2015, 12:25:25 pm »
ами да го ...!Аз вече си местя обявите в Базар бг.

*

Неактивен martinel

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #22 -: август 14, 2015, 02:22:41 pm »
Първо наистина трябва да се премахне тази добавка към името, защото реално не е безплатен...Освен това всички сме интелигентни хора и знаем, че няма безплатен обяд, и като ще се плаща,тарифите да са или някакви стотинки на обява, или да е някакъв процент от продажната цена/ но те нямат технически потенциал да си довършат платформата, в този вид няма как да се осъществи тази идея/. С тези по няколко безплатни обяви те се таргетират към най-малките, епизодични потребители, и си губят сериозните клиенти...В момента цените им са по - високи от Ebay, Etsy и много други световноизвестни и перфектно работещи платформи, и честно казано незнам на какво разчитат...Направо смешни ми изглеждат...:)

*

Неактивен ivanlazio

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #23 -: август 16, 2015, 10:12:40 pm »
Здравейте и от мен! Да се включа и аз с поредната "милиционерщина" от страна на сайта. Ограничиха семейството ми и му забраниха да ползва от сайта от един компютър, трябва да закупя компютър на всеки член от семейството ми който иска да ползва сайта. Печалбарският вече сайт отказва достъп на различни потребители от един компютър. Не ви ли е срам Господа - Другари - Милиционери, не стига, че всички се съобразяваме с вашите своеволия и ограничения, а сега искате да си купим още компютри....Вие продавате ли....Да вземем на право от вас!!!! Това ли беше целта или поръчението да опорочите хубавият сайт за безплатни обяви "Продавалник" с платения ви OLX?????

*

Неактивен kcars

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #24 -: август 20, 2015, 01:00:45 pm »
 Не хленча,не плача, не охкам, не се оплаквам колко хубав беше сайта преди. Не  се оправдавам с нищо. Вземам решения и живея с последствията им, без значение какво ще ми струва.Не разчита на късмета,ето защо си устроих нещата така,че да мога да работя и без OLX.Това ме прави независим.Не плащам за милостиня и не моля за помощ. Не съм от раята,която коленичи и разказва на своя господар OLX за немотията,колко малко изкарвам,че да плащам кървави  пари за обява.Аз съм горд Българин,Вярвам в себе си.Господа, собственици на OLX не се полъгвайте,че като държите правата на сайта и пари по джобовете, то бъдещето ни зависи от вас.Защото тези пари сте ги изкарали от Нас, а в същото време ни карате да ви се кланяме и да ви въздигаме.Всеки,който чувства себе си достоен не би се съгласил с подобно отношение.Ако допуснем да ни управлявате и да ни грабите,значи сме допуснали да ни обезличите,като народ. Достойнството е това, което ни прави истински личности. То  върви ръка за ръка със самоуважението, справедливостта, благородството.Да си достоен означава да отстояваш принципите и убежденията си, независимо колко ще ти струва.Всекидненвно пред очите ни се вършат безобразия а ние се правим,че не ги забелязваме.Нормално ли е OLX да  налага цензура,еднолични диктаторски правила с които си съгласен без дори да те питат?  Когато не се съобразим OLX  ни блокира, изтрива, редактира !!!  Наблюдаваме безучастно и си казваме Това не се отнася до мене! „Времената са такива" „Всички правят така..." „Аз ли ще оправя света?"... Все същите удобни оправдания... Или с други думи - апатия, примиренчество, конформизъм. Много по-лесно е да си затваряш очите,  OLX знаят това,знаят,че Българинът се продава за жълти стотинки, Българинът е мазохист щом го мачкаш ще си плаща. Време е да се събудим.Не ходете в OLX.bg, не качвайте обяви,не плачете,не молете не плащайте рекет.Вижте  как OLX се държат с вас: не Ви чуват,не Ви виждат.Правете,като тях – върнете им любезното отношение Каквото повикало това се обадило.
 Време е да разберат Ние сме тези благодарение на който съшествуват.Те зависят от нас потребителите.Ние можем без  OLX.bg. Ние не продаваме „вяра срещу вечеря“.

*

Неактивен didolini

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #25 -: август 20, 2015, 02:37:15 pm »
Шибаняци , поредния обир на хората , лимит на обявите , плати 50 лв за един месец , както казаха всички това беше края
А които не го вярва където са обявите там са и клиентите , сега е момента другите сайтове да направят пари докато и те не се увълчат
и не почнат с лимити - левче тук левче там

*

Неактивен eyani

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #26 -: август 24, 2015, 06:54:33 am »
И аз съм на това мнение. От близо 8 години това ми беше любимият сайт. Продала съм и съм купила стотици неща. Но край! Развалиха сайта и това е. Всичките промени , които направиха го направиха много по - неудобен и сега с този лимит на обявите съвсем се .... край с олх ...

*

Неактивен milenbg

• Нов
  • *
  • 10
  • +0/-0
« Отговор #27 -: септември 02, 2015, 11:02:20 pm »
ivanlazio  Продават  разбира се, и то много през еМаг.

*

Неактивен Black Scorpio

• Full Member
  • 179
  • +0/-0
« Отговор #28 -: септември 04, 2015, 09:41:43 pm »
Не хленча,не плача, не охкам, не се оплаквам колко хубав беше сайта преди. Не  се оправдавам с нищо. Вземам решения и живея с последствията им, без значение какво ще ми струва.Не разчита на късмета,ето защо си устроих нещата така,че да мога да работя и без OLX.Това ме прави независим.Не плащам за милостиня и не моля за помощ. Не съм от раята,която коленичи и разказва на своя господар OLX за немотията,колко малко изкарвам,че да плащам кървави  пари за обява.Аз съм горд Българин,Вярвам в себе си.Господа, собственици на OLX не се полъгвайте,че като държите правата на сайта и пари по джобовете, то бъдещето ни зависи от вас.Защото тези пари сте ги изкарали от Нас, а в същото време ни карате да ви се кланяме и да ви въздигаме.Всеки,който чувства себе си достоен не би се съгласил с подобно отношение.Ако допуснем да ни управлявате и да ни грабите,значи сме допуснали да ни обезличите,като народ. Достойнството е това, което ни прави истински личности. То  върви ръка за ръка със самоуважението, справедливостта, благородството.Да си достоен означава да отстояваш принципите и убежденията си, независимо колко ще ти струва.Всекидненвно пред очите ни се вършат безобразия а ние се правим,че не ги забелязваме.Нормално ли е OLX да  налага цензура,еднолични диктаторски правила с които си съгласен без дори да те питат?  Когато не се съобразим OLX  ни блокира, изтрива, редактира !!!  Наблюдаваме безучастно и си казваме Това не се отнася до мене! „Времената са такива" „Всички правят така..." „Аз ли ще оправя света?"... Все същите удобни оправдания... Или с други думи - апатия, примиренчество, конформизъм. Много по-лесно е да си затваряш очите,  OLX знаят това,знаят,че Българинът се продава за жълти стотинки, Българинът е мазохист щом го мачкаш ще си плаща. Време е да се събудим.Не ходете в OLX.bg, не качвайте обяви,не плачете,не молете не плащайте рекет.Вижте  как OLX се държат с вас: не Ви чуват,не Ви виждат.Правете,като тях – върнете им любезното отношение Каквото повикало това се обадило.
 Време е да разберат Ние сме тези благодарение на който съшествуват.Те зависят от нас потребителите.Ние можем без  OLX.bg. Ние не продаваме „вяра срещу вечеря“.

Патос ли бе – да го опишеш!

*

Неактивен muki01

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
« Отговор #29 -: септември 05, 2015, 08:40:35 am »
Сдогом OLX!
Така ще станете най- неработещият сайт, но нищо ..има и други!