OLX вече не е сайт за безплатни обяви

• 60 Отговора
  • 36064 Прегледи
*

arcsales

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
    • Prodava.se
Re: OLX вече не е сайт за безплатни обяви
« Отговор #30 -: март 01, 2016, 12:51:37 am »
OLX вече е единственият платен сайт и не проумявам защо се самоубиват.
Хората му свикнаха и за това продължават да го посещават, но това ще продължи само докато им писне на продавачите...
Ако не знаете ОЛХ е собственост на Американска фирма, която опитва да наложи сходен на ибей модел на работа, което е напълно неприемливо за нашата страна.
Заплащането за допълнителни обяви е само началото от един преход.
Аз имам уебсайт за обяви и след доста разговори с потребители...те всички споделят, че са избягали от ОЛХ заради наложените им лимите. Сайтове като този печелят достатъчно от реклама, вип, топ и обновяване на обявите...не знам защо рискуват да загубят доверието на потребителите си!?

*

HighSpirited

• Нов
  • *
  • 8
  • +0/-0
« Отговор #31 -: април 04, 2016, 01:41:07 pm »
OLX вече е единственият платен сайт и не проумявам защо се самоубиват.
Хората му свикнаха и за това продължават да го посещават, но това ще продължи само докато им писне на продавачите...
Ако не знаете ОЛХ е собственост на Американска фирма, която опитва да наложи сходен на ибей модел на работа, което е напълно неприемливо за нашата страна.
Заплащането за допълнителни обяви е само началото от един преход.
Аз имам уебсайт за обяви и след доста разговори с потребители...те всички споделят, че са избягали от ОЛХ заради наложените им лимите. Сайтове като този печелят достатъчно от реклама, вип, топ и обновяване на обявите...не знам защо рискуват да загубят доверието на потребителите си!?

Те дори не имитират ибей, а правят нещо, неадекватно...в ибей има лимит но е доста по висок и е направен с цел, за защита на купувачите, в олкс, е направен от алчност, в ибей се плаща ако има продажба, а в олкс, се плаща за качване на обява, очаквам скоро, да има такса и абонамент, за разглеждане на сайта им, това е най-логичната им следваща стъпка...

*

administrato

• Нов
  • *
  • 1
  • +0/-0
« Отговор #32 -: май 27, 2016, 03:56:56 pm »
Винаги има алтернативи, след такива изпълнения те се раждат например като p****l*k.com
Там дори и промоутирането е безплатно!!!

Редактирано от Администратор!
Редактирано от Главен Модератор - рекламата е забранена!
« Последна редакция: юни 04, 2016, 02:23:41 pm от Moderator »

*

Champ

• Нов
  • *
  • 49
  • +0/-0
« Отговор #33 -: юни 09, 2016, 02:44:34 pm »
Забелязвали ли сте,че има постоянно въпроси от потребители с никове Buyer-xxxx и никога нищо не купуват - предполагам са хора от сайта,които искат да доуточниш обявата си.

*

Black Scorpio

• Full Member
  • 179
  • +0/-0
« Отговор #34 -: юни 10, 2016, 08:03:58 pm »
Забелязвали ли сте,че има постоянно въпроси от потребители с никове Buyer-xxxx и никога нищо не купуват - предполагам са хора от сайта,които искат да доуточниш обявата си.

Не, досега не съм имала запитване от потребител с подобен ник.

*

Петкова

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #35 -: юни 11, 2016, 02:45:55 pm »
Цяла седмица преговаря за моя обява  и се пазари от три различни профила, докато му направих голяма отстъпка. А сега пратката престоява пети ден в офиса на Еконт. И трите му профили са без обяви

*

Black Scorpio

• Full Member
  • 179
  • +0/-0
« Отговор #36 -: юни 12, 2016, 08:11:07 pm »
Цяла седмица преговаря за моя обява  и се пазари от три различни профила, докато му направих голяма отстъпка. А сега пратката престоява пети ден в офиса на Еконт. И трите му профили са без обяви

Както неведнъж съм казвала – хората, склонни към пазарлъци и врънкане за цени, почти винаги се оказват некоректни. На такива не им отговарям изобщо. Не знам защо ви е притрябвало да се занимавате с подобни измекяри – толкова ли сте на зор да пробутате стоките си?

*

Champ

• Нов
  • *
  • 49
  • +0/-0
« Отговор #37 -: юли 11, 2016, 11:35:10 pm »
Това са хора нерегистрирани ,които пишат от мобилния телефон схванах го.

*

Петкова

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #38 -: юли 16, 2016, 10:19:22 am »
Пратката престоя 7 работни дни в Еконт-Враца. Телефона на купувача бе изключен от първия ден, четеше съобщенията в OLX, без никаква реакция. Накрая платих две доставки, за да си прибера пратката. Потребителят бе дал име Кристофър Бисеров, еконт Враца, пл. Руски.

*

Петкова

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #39 -: юли 16, 2016, 10:23:26 am »

Както неведнъж съм казвала – хората, склонни към пазарлъци и врънкане за цени, почти винаги се оказват некоректни. На такива не им отговарям изобщо. Не знам защо ви е притрябвало да се занимавате с подобни измекяри – толкова ли сте на зор да пробутате стоките си?
Съгласна съм с твърдениято Ви, че хора, които се пазарят почти винаги са некоректни. Занимавам се с тях, защото мисля, че може и да им се иска да имат нещо, но нямат достатъчно средства и затова се пазарят. В никакъв случай не съм съгласна, че така "пробутвам" стоките си

*

Black Scorpio

• Full Member
  • 179
  • +0/-0
« Отговор #40 -: юли 16, 2016, 08:36:47 pm »
Съгласна съм с твърдениято Ви, че хора, които се пазарят почти винаги са некоректни. Занимавам се с тях, защото мисля, че може и да им се иска да имат нещо, но нямат достатъчно средства и затова се пазарят. В никакъв случай не съм съгласна, че така "пробутвам" стоките си

Ами, нямам друго обяснение. Пишеш, че и според теб, почти винаги се оказват некоректни, пък продължаваш да се занимаваш с тях, вместо директно да ги отрежеш. Противоречиш си.

*

Петкова

• Нов
  • *
  • 4
  • +0/-0
« Отговор #41 -: юли 22, 2016, 03:21:45 pm »
Съгласна съм с твърдението Ви, че хора, които се пазарят почти винаги са некоректни. Занимавам се с тях, защото мисля, че може и да им се иска да имат нещо, но нямат достатъчно средства и затова се пазарят. В никакъв случай не съм съгласна, че така "пробутвам" стоките си

Ами, нямам друго обяснение. Пишеш, че и според теб, почти винаги се оказват некоректни, пък продължаваш да се занимаваш с тях, вместо директно да ги отрежеш. Противоречиш си.
Няма противоречие в думите ми, защото написах ПОЧТИ - т.е има и случай в които пазарящите се не са некоректни. 

*

djigit

• Нов
  • *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #42 -: септември 09, 2016, 06:09:27 pm »
Създадох си акаунт ... само да кажа че , всичките ми обяви (12 бр.) отиват във BAZAR.BG ! И с кеф премахвам приложението от телефона си! Успех на olx , със отичащите потребители , да отичащи към BAZAR.BG .

*

the_1923

• Нов
  • *
  • 13
  • +0/-0
« Отговор #43 -: септември 17, 2016, 01:16:50 pm »
Аз не мога да разбера защо хората продължават да използват Olx, като има други сайтове, където може да качваш обяви колкото си искаш и няма да ги модерират и ти цял ден да се занимаваш с качване на 3 обяви, защото на администраторите все нещо не им харесва по обявите, били прекалено кратки, били на латиница, били незнам какви си. Ама и потребителите са глупави, че продължават да стоят.

*

neni4a

• Нов
  • *
  • 3
  • +0/-0
« Отговор #44 -: септември 18, 2016, 09:16:51 am »
И какво сега?
 Никой не ти казва какъв лимит имаш за какъв период
 Преди ограничиха обявите до 2 в категория ,ОК съгласен съм
 Ама сега ти ограничават всички обяви и реално не знам колко обяви имам право да публикувам
 Чудех се дали да не си платя,ама реално не знам за какво количество
 Егати измекярската работа
 Карат те да плащаш,а реално не знаеш за какво плащаш