Платих 50лв и отново немога да си пускам обявите.

• 5 Отговора
  • 10653 Прегледи
*

Неактивен lubeto8888

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
Здравейте,от няколко седмици насам се опитвам да си пусна обявите,а вие само ми триете акаунтите и модерирате обявите ми.Вчера платих почти 50 лева за мога да си ги пускам без да бъда притесняван,но уви днес положението е същото.Модерирахте ми 14 обяви без ясна причина.НЯМА ОБЯВА КОЯТО ДА Е ЕДНАКВА С ДРУГАТА,ВСИЧКИ АРТИКУЛИ СА РАЗЛИЧНИ.Или си оправете съпорта или ми върнете парите!!!!

*

Неактивен mariq

• Нов
  • *
  • 11
  • +0/-0
отивай те  в б........ или в м............. там ще сте много по доволни

(редактирано от администратор: нарушена точка 10)
« Последна редакция: май 27, 2015, 12:53:28 am от Admin »

*

Неактивен Moderator

• Главен Модератор
  • Нов
  • 18
  • +1/-0
Здравейте,от няколко седмици насам се опитвам да си пусна обявите,а вие само ми триете акаунтите и модерирате обявите ми.Вчера платих почти 50 лева за мога да си ги пускам без да бъда притесняван,но уви днес положението е същото.Модерирахте ми 14 обяви без ясна причина.НЯМА ОБЯВА КОЯТО ДА Е ЕДНАКВА С ДРУГАТА,ВСИЧКИ АРТИКУЛИ СА РАЗЛИЧНИ.Или си оправете съпорта или ми върнете парите!!!!

Здравейте, моля пишете до OLX.
Можете да го направите от ето този линк: http://olx.bg/contact/

Приятен ден.

*

Неактивен Гръбче

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0

Здравейте, моля пишете до OLX.
Можете да го направите от ето този линк: http://olx.bg/contact/

Приятен ден.

Модератора,какво стана с анкетата ви????????????????????

*

Неактивен bzm

• Нов
  • *
  • 33
  • +0/-0

Б...са ми ясни кои са, но М не мога да включа. Прати ми ги на лично,моля. Явно и тук модераторите са велики :)

*

Неактивен studio78

• Нов
  • *
  • 30
  • +0/-0

Б...са ми ясни кои са, но М не мога да включа. Прати ми ги на лично,моля. Явно и тук модераторите са велики :)

Б и М нямат нищо общо с този форум. Тук се дискутира предимно за OLX.bg. Модераторите са прави да трият рекламни съобщения за конкурентни сайтове. Както виждам не са изтрили всичко, а са оставили по една буквичка за досетливите. Не мисля, че са велики а че са пичове.
Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш