Айде честито ! Лимит на обявите в раздел Мода .

• 50 Отговора
  • 26896 Прегледи
*

Неактивен irrushka

• Нов
  • *
  • 5
  • +0/-0
Re: Айде честито ! Лимит на обявите в раздел Мода .
« Отговор #30 -: юни 17, 2015, 05:03:37 pm »
хаха....и аз това тръгнах да правя, обаче май ще ти трябват и 10 различни телефона ;)

*

Неактивен irrushka

• Нов
  • *
  • 5
  • +0/-0
« Отговор #31 -: юни 17, 2015, 06:10:31 pm »
така е, О–––кса направо се изгафриха с нас....ще я видим докъде ще я докарат......

*

Неактивен Champ

• Нов
  • *
  • 49
  • +0/-0
« Отговор #32 -: юни 17, 2015, 07:44:03 pm »
хаха....и аз това тръгнах да правя, обаче май ще ти трябват и 10 различни телефона ;)

И за това си има лек - пишеш телефона с интервал между отделните цифри ;)

*

Неактивен pausa

• Нов
  • *
  • 2
  • +0/-0
  • http://obiavitevi.com
    • obiavitevi.com
« Отговор #33 -: юни 19, 2015, 04:44:51 pm »
Това е най-голямата глупост която направиха

*

Неактивен Xxxxxxx

• Нов
  • *
  • 7
  • +0/-0
« Отговор #34 -: юни 20, 2015, 08:10:05 pm »
За съжаление това е поредната глупост която успяха да "сътворят"  Но нека не забравяме че има и други сайтове и то  български/поне доколкото аз знам/  който вече успешно ще вземат да ги конкурират,забелязах че доста от нас вече са и там. В крайна сметка не са само те - конкуренцията им предлага по добри условия от тях. Късмет на всички!

*

Неактивен elhitza

• Нов
  • *
  • 25
  • +0/-0
« Отговор #35 -: юни 21, 2015, 10:59:12 am »
Да, доста потребители са се преместили в другите два, особено в единия, но продажбите там клонят към 0.Интересно защо така - всички доволни от алтернативата, но не купуват...

*

Неактивен ZLA_NINJA3

• Потребител
  • **
  • 68
  • +0/-0
  • http://www.peticiq.com/114616
« Отговор #36 -: юни 23, 2015, 09:03:10 pm »
Съвсем скоро предстои да пуснем лимити за активни обяви в категория "За бебето и детето".  (rage)
Цените - http://blog.olx.bg/wp-content/uploads/2015/06/limiti_bebeto_i_deteto_web.html
http://www.peticiq.com/114616
Доживотен затвор за акушерката Емилия Ковачева пребила Никол

*

Неактивен Champ

• Нов
  • *
  • 49
  • +0/-0
« Отговор #37 -: юни 24, 2015, 12:56:46 pm »
Да, доста потребители са се преместили в другите два, особено в единия, но продажбите там клонят към 0.Интересно защо така - всички доволни от алтернативата, но не купуват...
Явно купувачите знаят само ОЛХ - а Б....а е за продавачите - но скоро време ще се преместят всички .
Вече не може и с многото профили хващат ги и ги трият.
« Последна редакция: юни 24, 2015, 05:31:25 pm от Admin »

*

Неактивен chiko-moreno

• Нов
  • *
  • 11
  • +0/-0
« Отговор #38 -: юни 26, 2015, 07:51:47 pm »
Пропаднала работа... Аз вече се преместих в етърговец, там няма лимити...
« Последна редакция: юни 27, 2015, 03:45:14 pm от chiko-moreno »

*

Неактивен elhitza

• Нов
  • *
  • 25
  • +0/-0
« Отговор #39 -: юни 27, 2015, 11:18:48 am »
По мои наблюдения - имам регистрация в три сайта като купувач, май OLX са най- добре като технически възможности и поддръжка, Б....р също. За М....р бг. нещата не са много в час, актуализират се от вчера- лъжицата може да се окаже голяма.

*

Неактивен mimi_st_78

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
« Отговор #40 -: юни 27, 2015, 11:52:06 am »
Пропаднала работа... Аз вече се преместих в е.......ц, там няма лимити...

Абе,...к'ва е тая цензура? На кой пречат линкове, към други сайтове?

*

Неактивен ludakaluda

• Нов
  • *
  • 9
  • +0/-0
« Отговор #41 -: юни 30, 2015, 09:42:08 am »
По мои наблюдения - имам регистрация в три сайта като купувач, май OLX са най- добре като технически възможности и поддръжка, Б....р също. За М....р бг. нещата не са много в час, актуализират се от вчера- лъжицата може да се окаже голяма.

Нямам търпение да се актуализират, да видим какво ще ни изненадат, то за мен всичко е ново там, де.....

*

Неактивен Ket

• Нов
  • *
  • 12
  • +0/-0
« Отговор #42 -: юни 30, 2015, 11:18:27 am »

Нямам търпение да се актуализират, да видим какво ще ни изненадат, то за мен всичко е ново там, де.....
На мен взе леко да ми писа от тая актуализация, вече четвърти ден е. Поне да бяха написали до кога е, дано сколасат до края на седмицата.
« Последна редакция: юни 30, 2015, 11:21:12 am от Ket »

*

Неактивен elhitza

• Нов
  • *
  • 25
  • +0/-0
« Отговор #43 -: юни 30, 2015, 03:36:38 pm »
Да, наистина - то не прилича на актуализация, ами направо на прецакал се сайт, който трябва да се накара да работи отново.

*

Неактивен potrebitel

• Нов
  • *
  • 16
  • +0/-0
« Отговор #44 -: юли 03, 2015, 07:40:48 pm »
Не знам колко хора ще прочетат това, което ние тук си обсъждаме но се надявам да са колкото се може повече.
искам да Ви кажа, че от днес в О.. ни дебне нова опасност!Не знам дали обработвате пратките си през сайта..Аз в един период от време го правех редовно.Наистина, по-удобно е!Но не забравяйте, че по този начин те следят нашите продажби и сключени сделки, въпреки че сега няма оферти.Сигурно са видели писмата ни, сделките ни,всичко се следи не се заблуждавайте! И ги е яд, че ние продаваме,а те не печелят.Рядко някой си пуска смс за промо обява, рядко някой си плаща за първа страница!И за това решиха, че след като ние продаваме, защо те да ни помагат поддържайки обявите ни безплатно.Сега, от днес пак ни агитират да си обработваме пратките с електронната товарителница, а те, с тяхното ВИСШЕ благоволение щели да подарят на някой от всичките по 1 кредит!Смешници!В другите сайтове дават реално пари и рейтинг за ВСЯКА обработена през сайта пратка, а тези ще се подиграват с нас.А наивните хора,(тези,който не очакват и не подозират подмолните им мисли и стремежи )ще си оставят данните, сделките в бланките очаквайки жалките им подаръци- 1 кредит!
ВНИМАВАЙТЕ!НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!ТЕ НЕ МИСЛЯТ ЗА НАС!НИКОГА не са мислили!